Kadın ve Moda

Saç Kesim Modelleri 2020

20.02.2020
Saç Kesim Modelleri 2020

Saç kesim modelleri 2020 senesi için ne şekilde karşımıza çıkacak diye merak ediyorsanız, içeriğimizi takip etmenizi öneririz.

Saç kesim modelleri 2020 yılında her açıdan değerlendirilseydi ortaya nasıl bir galeri çıkardı diye düşündük ve aşağıdaki galeriyi hazırladık. Bu galeride bulunan  saç modelleri; kısa, uzun, dalgalı, kıvırcık, küt gibi değişik stillerde seçildi.

2020 saç kesim modelleri arasında bizim favorimiz ise ilk resimdeki uzun ve dalgalı olan model diyebiliriz. Kısa saç için de yine asimetrik kesim modellerin çok daha şık durduğunu, subjektif bir değerlendirme olarak sunabiliriz. En iyi kararın sizin tarafınızdan verileceğini düşünürsek, galeriyi detaylı bir şekilde incelemenizin yararlı olacağı sonucu çıkar. Şimdi sizleri bu galerimizle baş başa bırakırken, küçük bir hatırlatma da yapalım. Resim ve konu altlarında yorum bölümlerimiz bulunmaktadır ve bu alanlardan modellerle ilgili düşüncelerinizi kolaylıkla paylaşmanız mümkün. Sizlerden düşüncelerinizi bu alanlardan paylaşmanızı rica ediyoruz.

Saç Trendleri 2015

Saç Renkleri 2015

2015 Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Oval Saç Kesimi

Saç kesimleri dış görünüş için oldukça önemlidir. Bu sebeple de yüz şekline göre saç kesimi yapılmalıdır. Kakül ya da perçem kullanımı, katlı saçlar, düz, oval ya da üçgen kesimli saçlar yüz şekline göre tercih edilmelidir. Ancak bunların arasından oval saç kesimi hemen herkese en çok yakışan saç kesim biçimlerinden biridir.

Oval Saç Kesimi

Oval saç kesiminde saşın arkası oval şekil verilerek kesilir. Yani en uçtaki saçlar oval şekli verek şekilde kesilirler. Bu sebeple de at kuyruğu gibi modellerde en uçlar eşit gözükmez. Ancak saçı daha hacimli gösteren bir saç kesim şeklidir. Birçok saş tipi için rahatlıkla tercih edilebilir. Kıvırcık saçlara da oldukça yakışır.

[haber id=”47836″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar