Kadın ve Moda

Puantiye Nasıl Kombinlenir

30.01.2020
Puantiye Nasıl Kombinlenir

Puantiyeli giyim türlerinde kombin yaparken birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Tabii tek parça, elbise modelleriyle kombin yapmanız daha kolay olabilir. Ama pantolon-etek ve bluz-gömlek seçenekleriyle kombin yaparken, birkaç detaya önem vermeniz gerekir. Böylece puantiyeli özelliklere sahip giyim türleri birbiri içinde kaybolmadan hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

2020 Puantiye Kombinler için Öneri

Puantiye kombini yaparken, özellikle parçaların birbiri içinde kaybolmamasına dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, beyaz puantiyeli mavi bir gömlek ile puantiyeli bir pantolon-etek kombini yapmanız hoş olmaz. Bunun yerine, beyaz puantiyeli mavi gömleğinizi mavi bir etek ya da Jean ile kombin yapabilirsiniz. Ya da yaz mevsiminde beyaz bir pantolon ile şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Puantiye Kombin Önerileri

Puantiyeli kombin seçenekleri oluşturmak oldukça kolaydır, fakat birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Özellikle iki parçadan oluşan puantiyeli kombinlerde, her ikisini de puantiyeli tercih etmemeniz gerekir. Aksine, birini puantiyeli seçebilir ve diğerini de içinde bulunan renge göre sade bir parça ile tamamlayabilirsiniz. Yani, siyah puantiyeli beyaz gömleğinizle siyah bir pantolon-etek kombini yapabilirsiniz.

Puantiye Kombinler için Öneri 2020

Böylece sade çizgilere sahip ama şık bir kombin oluşturmuş olursunuz. Puantiye kombini elde etmek bu gibi ayrıntılara dikkat ettiğiniz takdirde kolay seçeneklere sahiptir. Puantiyeli etek-pantolon modelleri ile sade üst giyim modellerini bir arada kullanmanız gerekir. Aynı zamanda puantiyeli gömlek ya da tişört-bluz seçeneklerini ise sade etek-pantolon modelleri ile tamamlamanızı önerebiliriz.

Puantiyeli elbise modellerini ise tek parça halinde kullanabilir ve beyaz bir spor ayakkabı ile ya da farklı ayakkabı modelleri ile bütünleyebilirsiniz.

Puantiye Kombinler için Öneri

Puantiyeli Kombin Seçenekleri

Puantiyeli kombinler bazı noktalara dikkat edildiği taktirde, sizlere şıklığı sağlar. Puantiyeli pantolon modelleri, etek modelleri ile sade bluz ve gömlek modellerini bir arada kullanabilirsiniz. Beyaz puantiyeli mavi-kırmızı-sarı-turuncu-siyah gibi sayısız elbise modelini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2020 Puantiye Kombini Yapmak

Günlük hayatınıza ya da özel günlerinize şıklık katacaktır. Aynı zamanda, siyah ya da beyaz puantiyeli etek-pantolon modelleri ile gömlek-bluz seçeneklerini de uyumlu parçalar ile bir arada kullanmanız mümkün diyebiliriz.

Puantiye Kombin Modelleri

Puantiyeli kombin seçenekleri her zevke ve tarza hitap eder. Günlük hayatınızda ya da özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Şık kombinler ile özel günlerde dikkat çekebilir ya da sade spor şıklığı ile günlük hayatınıza anlam katabilirsiniz. Puantiyeli kombinler ile şıklığınıza şıklık katabilir ve öne çıkabilirsiniz. Her türlü giyim parçalarında puantiyeli detaylara ulaşmak mümkündür.

Puantiye Kombini Yapmak 2020

Puantiyeli elbise modelleri, puantiyeli pantolon modelleri ve etek modelleri mevcuttur. Aynı zamanda puantiyeli gömlek ve bluz kombinleri ile üst parçaları bulunur. Piyasada yer alan her markanın, kendi çizgisi doğrultusunda puantiyeli modelleri vardır. Her birini internet üzerinden inceleyebilir ve zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Puantiyeli modellerin görselleri ve kombinler sizlere bu konuda fikir sağlayacaktır. Böylelikle kendinize özel hoş kombinler elde edebilir ve her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

[haber id=”50132″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.