Kadın ve Moda

Portföy Çanta

Portföy Çanta

Portföy çanta, özel bir çanta çeşidi olup, seçim yaparken de aynı ciddiyetle tercihte bulunulması gerekmektedir. Sitemizde sizlere yardımcı olmak ve fikir vermek için çok sayıda ürünü paylaşmak istiyoruz.

Portföy çanta modelleri arasında son dönem moda olanlara ağırlık verdik. Ancak diğer modelleri de geride bırakmadık. Bize göre oldukça hoş ve estetik duran tüm çantaları araştırarak, bir sunum gerçekleştirmeye karar verdik. Konumuz aşağıdaki galeri ve detaylarla devam edecek fakat sizlere daha öncesinde bir kaç yazımızı göstermek istiyoruz. Şimdi sıralayacak olduğumuz bu linklerdeki içeriklerin sizler için yararlı olacağı düşüncesindeyiz.

Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

Kot Çanta Modelleri

Sözü daha da uzatmak istemiyoruz ve şimdi sizlere galerimizi sunuyoruz. Daha sonrasında ise fiyatlar ve son dönem modası üzerine açıklamalarımız olacak.

Portföy Çanta Modelleri ve Fiyatları

Portföy çanta modelleri ve fiyatları ile ilgili, moda olan tasarımlardan konuya girelim istiyoruz. Son zamanlar için öne çıkan abiye portföy çanta modelleri bir yerinde ayna ile karşımıza çıkıyor. Daha önceki yıllara bakıldığında çok daha geniş aynalı modeller görmüştük ancak bus eferki çok daha detay olarak marka ismine yakın olarak konumlandırılmış. Bunun dışında ise renklerin tonlarının daha sıcak olduğunu vurgulamak lazım. Taşlı modellerde taşların asimetrik olduğunu büyüklük ve küçüklük açısından birbirinden farklı modellerin varlığını da hatırlatalım. portföy çanta fiyatları marka ise ve taşlı modellerden söz ediyorsak, 250 tl ile 2000 tl ye kadar çıkabiliyor. Daha dşük ve yüksek modeller de mutlaka vardır ancak biz ortalama aldık. Bilinen markalar dışında orta halli bir çanta ise 50 tl ile 300 tl arasında fiyatlandırılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar