Kadın ve Moda

Ponponlu Bere Modelleri ve Örnekleri

07.10.2013
Ponponlu Bere Modelleri ve Örnekleri

2013 yılı bayan ponponlu bere modelleri ile kış soğuğu için çok iyi ve bir o kadar da şık bir çözüm olabilir.

Herkes atkı bere ve eldiven gibi aksesuarlarını gardroplarından çıkarmaya başladı. Tabi nelerin eksik olduğu da ortaya çıkıyor böylelikle. Bu yüzden bere eksiği olan bayanlar için ponponlu bere modelleri iyi bir seçenek olabilir. Hem de çok düşük maliyetle sevimli bir ponponlu bere modeline sahip olabilirsiniz.

Çevrenizde illaki el yeteneği olan bir büyüğünüz vardır ki o yüzden Bir- iki yumak örgü ipi alıp kapısını çalmanız yeter istediğiniz ve beğendiğiniz bere modellerini yaptırabilir ve severek takacağınız bir örgü modeline sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızda da bere çeşitlerinden biri olan ponponlu bere modeli ile ilgili görsel çalışma yaptık ve görsellerimize farklı ponponlu bere modelleri ve örnekleri koyduk. Özellikle de bayanlara hitap eden ponponlu bere modelleri bu yılda da tercihleri arasındadır.

Farklı renk boyutlar ile tasarlanmış bere modelleri tek renk seven bayanların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Sizi ısıttığı gibi zevkinizi de gösterecektir ponponlu bere modelleri.

Seçeceğiniz ponponlu bere modeli giyeceğiniz elbise renklerine ve tasarımına uygunluk göstermesi gerekmektedir. Aksi halde ponponlu bere modeliniz çok şık olabilirken elbisenize uygun olmaması halinde çok rüküş görüntüye sahip olabilirsiniz. Genelde bayanlar böyle bir hataya düşmedikleri için yani onlar kombin konusunda uzmandırlar.

İşin bu kadar uzamanı olunca bir de becerikli olunca birbirinden farklı ponponlu bere modelleri ile bu yılın şık görüntülerine sahip olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. nehir dedi ki:

  2013 2014 yılı bizler için ponponlu bere modellerinden bahsedilmiş olan ve örnekleri ile ilgili değişik tasarımlara yer verildi mi acaba

 2. sibel dedi ki:

  ponponlu bere modelleri benim her zaman sonbahar kış günü kullanacağım tarzlardan biri olduğu için ponponlu bereleri çok beğendim ayrıca tam istediğim model ve örnekler var.

 3. sevda dedi ki:

  sizlere diyeceğim şu ki çok iyi bir iş yapıyorsunuz ve insanların uğraşacağı zevkleri modelleri yansıttığınız dan dolayı tebrik ederim işinizde başarılar diliyorum.

 4. tuğba dedi ki:

  ponponlu bere modelleri zarif ve gösterişli olduğu için giyeceğimiz elbiseye uygun tarzlarda bere modelleri bulabiliyoruz.ve hepsi birbirinden harika .

 5. zekiyeuplak dedi ki:

  ponpunlu bere modelleri çok güzeller özellikle beyaz atkılı ponponlu bere modeli çok hoşmuş

 6. hayriye dedi ki:

  eğlenceli ve kullanışlı bir bir bere örneği bence ponponlu bereler 🙂

Tüm Hakları Saklıdır.