Kadın ve Moda

Platform Topuklu Ayakkabı

14.10.2015

Platform topuklu ayakkabı örnekleri için sitemizde çok fazla seçenek bulabileceksiniz. Modeller ve bu ayakkabılar arasında yapacak olduğumuz analiz, yazımızda yer almaktadır.

Platform topuklu ayakkabı modelleri için aşağıda bir galeri hazırladık ve bize göre en şık olan iki tanesini seçtik. Aynı zamanda, galerinin en sevmediğimiz iki modelini de belirledik. Bunlarla ilgili değerlendirmemiz sayfa sonunda yer alacak. Galerinin sonundaki bu değerlendirme ile ilgili bakalım sizlerin görüşü ne olacak. Bir kaç adet yazımızın linkini paylaşıyoruz. Belki incelemek istersiniz. Sonrasında konumuza devam ediyoruz.

Topuklu Spor Ayakkabı

Beyaz Topuklu Ayakkabı

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Platform topuklu ayakkabı modelleri için bir seçim yapacağız. Yukarıdaki galerimizde görmüş olduğunuz modelleri binlerce ürün arasından seçtik ama bu örnekler arasında da bir seçim yapılabilir. En güzel iki model ve en az güzel iki model hangileri?

Biz ilk ve en beğendiğimiz modeli yazalım önce. Galeride 16. sırada bulunmakta olan platform topuk ayakkabı bize göre galerinin en güzel modeli. İkinci olarak ise en fazla beğendiğimiz ürün, son sırada yer alan. Bu iki örnek model gerçekten çok estetik duruyor ve gösterişli tasarıma sahipler. Şimdi sırada kötüler var. Bize göre en az güzel olan ilk model, sondan ikinci olan kırmızı model. Bu model uyumsuz ve kötü tasarıma sahip. Diğer az güzel olan model ise sondan 3. sırada olan model. Bunlar tabi ki bizim fikirlerimiz ve herkes için farklılık gösterebilir. Bu nedenle de sizlerden de bu şekilde yorumlar bekliyoruz. Bunun için sayfalarımızın sonlarında buluna yorumlara alanını kullanabilirsiniz. Bu alanlarda yapacak olduğunuz yorumları hem bizler hem de ziyaretçilerimiz görecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.