Kadın ve Moda

Perde Modelleri ve Fiyatları 2016

Perde Modelleri ve Fiyatları 2016

Perde modelleri ve fiyatları 2016 dönemi için nasıl bir durumda olacak sorusu ile ilgili merakı gidermek için sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Perde modelleri ve fiyatları 2016 yılı açısından çok daha farklı ve şık örneklerle karşımıza çıkıyor. Onlarca modeli, yaklaşık 200 model arasından seçerek, alt kısımdaki resim galerisinde sergiliyoruz. Bu modellere göz atarak, ne kadar şık olduklarını kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Genel olarak 2016 için perde modelleri fiyatı ne durumda diye yaptığımız yorum ise o galerinin hemen altında yer alacaktır. Daha önceki yazılarımız arasından bazılarını linkli şekilde sıraladık. Umarız bu yazılar da sizlere yararlı olacaktır.

Sarkıt Avize Modelleri 2016

Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2016

Dantel Perde Modelleri

Beyaz Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Perde Modelleri

2016 perde modelleri arasından seçim yapmak gerekirse, öncelikle ihtiyaca göre bir tercihte bulunacaktır. Örneğin salon perde modelleri, mutfak perde modelleri, mutfak perde modelleri, çocuk odası perde modelleri, oturma odası perde modelleri gibi. Daha sonra ise ne kadar estetik olduğu, fiyatı gibi etmenler ön plana çıkacaktır. Fiyatla ilgili konuya geçmeden önce, sezonun dikkat çeken örneklerinden bahsedelim. İki renkli modellerin çok daha ilgi gördüğü bir gerçek. Bu modellerdeki renklerin uyumlu olması tabi ilk şart. Diğer moda örneklerden birisi de baş orta ve sondaki dantel işlemlerin ve güpürlü süslemelerin olduğu modellerdir.

Perde fiyatları 2016 için markalara göre farklılık gösteriyor. 170×270 ölçüsü için verilen fiyatlar için ortalama değerin 70 tl olduğunu söyleyelim. Bu ortalama fiyat aralığı yanıltıcı olmasın. Çünkü marka ve modele göre değişen fiyatlar, ürünün genel ücretini de haliyle etkilemektedir. 30-40 tl fiyat alabilecekken 200-300 tl aralığında da fiyatlar alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar