Kadın ve Moda

Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

22.02.2019
Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ve kullanılışı oldukça kolay ve rahat olan patik örnekleri ve modelleri 2019 yılında da yenilenerek gerek mağazalarda gerekse maharetli bayanların ellerinde ve ayaklarında yerlerini aldı.  İnsanın yanında taşıması yönünden oldukça hafif olan patik modelleri aynı zamanda üşüyen ayaklarında imdadına yetişiyor. Geçtiğimiz yılların aksine 2019 patik modelleri örgünün yerine tığ ile yapılan patik modelleri yerini alacaktır.

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

Tığ ile patik modelleri üretmek de sanıldığı kadar zor değildir. Model olarak ise en çok göze çarpan 2019 patik modeli babet şeklinde tığ ile örülmüş olanlarıdır. İnternette patik örmek isteyenler için pek çok video bulunmaktadır. Sizde çeşitli yöntemlerle kendi patik modelinizi oluşturabilirsiniz. Kendi patik modelinizi oluşturarak hazırlayacağınız patikle ayaklarınızı ısıtmak ayrı bir keyif verecektir.

 

2019 yılında maharetli hanımlar yepyeni modelleri ile oldukça çok beğeni aldılar. Bu yıl örgülere artan ilgi sayesinde herkes kendi patiklerini örerek ayaklarında modayı yakaladı. İnciklisi boncuklusu ile göz kamaştıran bu modelleri hem günlük modelleri hem de çeyizlik modelleri ile patikler 2019 yılına damga vurdu desek yanlış olmaz. Ayrıca bu yıl çok fazla örülen babet patikler ve ev botları, ve örgü ayakkabılar ile modaya örgüler yön verdi.

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

 

Özellikle anneler minik yavrularına veya kendi gözlerinde hala minicik gördükleri yavrularına 2019 patik modellerinden birini örüp giydirerek ısındıklarını bilmek içlerini rahatlatacaktır. Çocuklardaise patik modelleri çok daha farklıydı. Erkek çocuklarda arabalı modelleri kızlarda ise kokoş tasarımlar öne çıktı.İşte 2019 patik modellerinden bazıları patik modellerine ekleme çıkarma yaparak onları zenginleştirmek sizlerin beceri ve yeteneğine kalmış. Hayal ettiğiniz modeller için size yol gösterecek bir kaç modeli yeteneğiniz ile geliştirerek örebilirsiniz.

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı ile ilgili internette bu işi yapan ve anlatan çok iyi siteler var. İnternetten fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

 

Patiklerde Modayı Yakalayın

Patiklerde modayı yakalamak isteyenler için çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Birkaç yıldır moda olan Tunus işlerinin yine yerini koruduğu 2019 yılı için hayalleriniz doğrultusunda sizde farklı modeller yaratabilirsiniz. Örmeyi sevenler için patik örmek, süslemek çok keyif verecektir.

Rengarenk ipler ile örülmüş harika patikleriniz ile ayaklarınızı sıcacık bir kış geçireceksiniz. Ayrıca hanımlar sadece kendiniz için değil eşleriniz için de patikler örebilirsiniz.

Örmeyi iş olarak yaparak da gelir sağlayabilirsiniz. Hem de hobinizi keyifle yapmaya devam edebilirsiniz.

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

2019 yılında örgü ayakkabılar modası büyüyerek devam edecek. Sizde bu modaya uymak için şimdiden bu ayakkabıları hemen örmeye başlayabilirsiniz. Özellikle topuklu modellerde örgünün çok şık olduğunu gördüğünüzde tüm ayakkabılarınızı örmek isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. filiz dedi ki:

  patik modellerini çok beğendim eğer yapılışını öğrenebilirsem benim de beğendiğim patik modeli var mutlaka örmeye çalışacağım O kadar güzel ki örgü modelleri elim boş kalmışken örmek istiyorum.

 2. demet dedi ki:

  o kadar güzel patik çeşitleri var ki her birinden örmek istiyorum hatta torunlarıma bu patik örneklerinden seçip örmek istiyorum.

 3. gayearıkan dedi ki:

  patik örnekleri muazzam güzellikte ve çok zarif görünüyorlar

 4. pınar dedi ki:

  birbirinden güzel patik çeşitleri var birkaç tane beğendim mutlaka alacağım.

 5. gul dedi ki:

  her modelin yapılışı yokmu

 6. Halime dedi ki:

  Lacivert olan babetin yapilisini paylasirmisiniz lutfen cicekli olan

  1. Mavi Menekşe dedi ki:

   Halime Selam,
   Şu aralar zamanım yok anlatmak için. 🙁

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar