Kadın ve Moda

Parmaksız Eldiven Modelleri

28.12.2013
Parmaksız Eldiven Modelleri

Parmaksız eldiven modellerini kış günlerinin soğuğundan korunmak için kullanırız. Genellikle dolaplarımızda en az iki çift eldiven bulundururuz. Tabi bu erkekler için geçerli bayanlar ise hemen hemen bir çok kış elbisesine uygun modelde ve renkte eldiven modeli bulundurur.

Örgü eldiven modellerini herkes rahatlıkla kullanabilir ama parmaksız örgü eldiven modellerini herkes kullanamaz. Çünkü parmaklar açıkta kaldığı için bu tarz bir eldiven modelini herkes kolaylıkla kullanamayabilir.

Parmaksız eldiven artık günümüzde değişik bir tarz olmakla birlikte yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle genç kesimin ve kızların çok daha fazla kullandığını görüyoruz.

Parmaksız eldiven modellerini bir çok mağazada hazır olarak bulmanız mümkün ama örgü işi olarak annelerimize de kolaylıkla ördürebiliriz. Annelerimizin büyük bir zevkle bizlere kış soğuğundan korunmak için bizleri daha sıcak tutabilmek için giyim aksesuarları ördüğünü biliyoruz.

Annelerimize ve ya büyükannelerimize istediğimiz renkte ve modelde parmaksız örgü eldiven ördürebiliriz. Sizlere parmaksız eldiven modellerinde ve renk seçiminde yardımcı olabilmek için aşağıdaki parmaksız örgü eldiven modelleri galerime bir çok eldiven modeli hazırladık ve paylaştık.

En güzel parmaksız örgü eldiven modelleri için resimlere göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.