Kadın ve Moda

Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

20.03.2021
Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

Havalı görünüm sergileyecek güzel bir saç modeli her zaman tüm kadınların hayalidir. Kendi saçlarına uygun, etkili bir görünüm sağlayacak örgülü at kuyruğu modelleri ise, günümüzün en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Elbette her kadının kendine özgü bir saç stili var ve bu stilden asla vazgeçmez. Bazı kadınlar saçlarını açık tutmaktan hoşlanır.

Bazı kadınlarsa dağınık bir topuz yaparak dışarı çıkarlar. Ayrıca farklı at kuyruk modellerini deneyerek kendi stilini oluşturan kadınlar var. Tabii tüm bu tabuları yıkarak rutinin bir adım ötesine geçebilirsiniz. Böylece birbirinden güzel örgülü at kuyruğu saç modelleri ile yepyeni bir imaj yaratma şansı elde etmeniz mümkün. Güzel ve havalı bir saç stili tercih etmek istiyorsanız, günümüz modern yapısına uygun örgü detaylı at kuyrukları arasından güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Ters Örgülü At Kuyruk Modeli

Gündelik hayat içerisinde rahatça kullanılabilecek, minimal yapı sunarken şık bir etki yaratacak ters örgülü at kuyruğu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle günlük açıdan oldukça pratik bir avantaj sunuyor. Klasik seçenekler ele alınarak saçlar ters örülmek suretiyle güzel bir at kuyruğu elde edebilirsiniz.

At Kuyruğu + Örgü Mohawk Stili

Daha özgün, özgürlükçü ve daha eğlenceli bir saç stili olan örgü mohawk seçeneği güzel bir görüntü ortaya çıkaracaktır. İri bir tasarımla örülmüş saçlarla at kuyruğu modeli eşliğinde eşsiz bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Böylece kendinizi daha özgür ve rahat hissetme şansını elde edebilirsiniz.

Balık Sırtı Örgü Detaylı Kullanarak Ense Bölgesi At Kuyruğu

Günümüze kadar gelen klasik balık sırtı örgüsü bulunmaktaydı. Ancak stil sahibi olmak ve daha tarz bir görünüm elde etmek için bu tabuyu yıkabilirsiniz. Kalın bir şekilde örülerek ortaya çıkan bu yeni balık sırtı örgü detayı, aynı zamanda burgu detaylarla pekiştirilmektedir. Özellikle günlük bir tarz yaratmak için ense kısmından at kuyruğu ile tamamlanmış pratik ve yeni bir saç örgüsü elde edebilirsiniz.

Yandan Örgülü ve Dağınık At Kuyruğu Modeli

Kalın telli saçlara sahip olan kadınlar için yandan örgülü ve dağınık at kuyruğu modeli uygun bir stil ortaya çıkarıyor. Saçlar bu yöntemde yan taraftan balıksırtı şeklinde örüldükten sonra arka kısımda toplanmaktadır. Tabii salaş bir görünüm yakalamak için ön kısımdaki saçlar düzenli şekilde dağıtılmalıdır. Stili tamamlamak içinse saç spreyi kullanılabilir. Böylece daha hacimli ve gür saçlara sahip olma şansı değerlendirilebilmektedir.

Halat Örgü Şeklinde At Kuyruk Modeli

Daha farklı bir tarz oluşturmak ve klişe örgü modellerinden uzaklaşmak için, doğru örgü modeline bakıyorsunuz. Başın tepe bölgesinin tam orta noktasından başlayan halat örgü modeli, ensede toplanarak güzel bir görünüm yakalanır. Böylece daha özgürlükçü ve daha stil sahibi bir etki ortaya çıkarılabilir. Böylece hem gündelik hayatta kullanılabilir hem de özel davet ve organizasyonlar için saçlar daha havalı bir etki yaratabilir.

Saçlar İçin Farklı Örgü Modelleri

Her kadın farklı saç diplerine sahiptir. Ancak ortak şekilde günümüz geniş yelpazesi sayesinde, değişik örgü modelleri kullanılabilmektedir. Yani tüm farklı saç tipleri için değişik örgü modelleri değerlendirilebilir. Önemli olan burada konsepte uygun olarak gidilecek yere göre örgü seçeneklerinden tercih yapmaktır. Klişe ve klasik modellerin ötesine geçerek, verilen bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Böylece çok daha havalı ve şık bir görünüm elde etmeniz mümkün. Ayrıca tercih edilen giysiye ve makyaja bağlı olarak da bu hoş at kuyruklu örgü modelleri arasından seçim yapmanız mümkün. Eğer yeterli derecede uzun saçlarınız varsa, bu örgü modellerinin her birini uygulayabilirsiniz.

V Yaka Elbise İçin Saç Modelleri

V yaka elbiseleri genellikle mükemmel saç modelleri dahil olduğu zaman kendini gösterir. Bundan dolayı saçınızı gün saç renginizi de elbisenizi uygun seçmelisiniz. V yaka elbiselerde genellikle tüm dikkati boyun bölgesi çekmektedir. Bundan dolayı dikkat çekmek istediğiniz bu bölgeyi daha da belirginleştirmek istediğimiz zaman saçlarınızın önünü arkaya doğru alacağınız modelleri uygulamalısınız. Bunun için dilerseniz yarım topuz modelleri en çok tercih edebileceğiniz modeller arasında olabilir.

V Yaka Elbise için Saç Model

Örgülü modellerini ve yaka elbiselerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu saç modellerini tercih ettiğiniz zaman hem açık saçın havasını yakalamış olursunuz hem de dekoltemizin daha güzel görünmesini sağlarsınız. Ve yakalı elbiseler tercih edilmez ama genellikle toplu saç tercih etmeniz doğru olur.

[haber id=”44124″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.