Kadın ve Moda

Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri Örnekleri Açıklamalı Anlatımlı Yapılışı

Örgü oyuncak amigurumi modelleri örnekleri açıklamalı anlatımlı yapılışı hakkındaki yazımızda sizlere hem çok fazla sayıda örnek model hem de yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Örgü oyuncak amigurumi modelleri örnekleri açıklamalı anlatımlı yapılışı için sizlere en fazla sevilen ve kız bebekler ve erkek bebekler için en dikkat çeken motifleri sunmak istiyoruz. Hem kız çocuk hem de erkek çocuk için olan örgü oyuncak modelleri, değişik figürlerle karşınızda olacak. Aşağıda yer almakta olan resimler, yüzlerce model arasından seçilmiştir. Galerimizin hemen alt kısmında ise nasıl yapılır? sorusuna cevap bulmaya çalışıyoruz. Detaylı yapılışı, anlatımlı ve açıklamalı olarak yer almaktadır. Kolay örgü oyuncak modelleri ya da zor örgü oyuncak örnekleri gibi ayrım yapmadan modelleri seçtik, diyebiliriz. Bu arada sizlere diğer yazılarımızdan da paylaşımlar yapmak ve konu başlıklarını sıralamak istiyoruz. Göz atmanız bizce faydalı olacaktır.

Örgü bebek yelekleri için Derya Baykal Örgü Bebek Yelek Modelleri Örnekleri Yapılışı

Örgü bebek battaniyeleri için Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı

Örgü bebek örnekleri için  Örgü Bebek Modelleri

Örgü ayıcıklar Örgü Ayıcık Modelleri

Örgü El Kuklaları Örgü El Kuklası Örnekleri

Diğer örgü oyuncaklar Örgü Amugurumi Oyuncak Modelleri

Başlıklar

Örgü Oyuncak Amigurumi Yapılışı

Örgü oyuncak amigurumi yapılışı için seçilen modeller oldukça sevimli. Sizler için seçilen bu modelleri hemen aşağıda sergiliyoruz. Nasıl yapılacağı konusunda da detaylı anlatım ve açıklama mevcut durumda. Resimler daha net ve büyük görünsün istiyorsanız, tıklamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda resimler arası geçişler de yapabilirsiniz. Mümkün olduğunca kolay bir model seçmeye çalışırken, aynı zamanda da sevimli olmasına dikkat ettik. Konuyla ilgili görüşleriniz ve düşünceleriniz için kullanabileceğiniz yorum alanlarımız mevcuttur. Her sayfanın en altında bulunan yorum bölümlerimiz, ziyaretçilerimiz için hazırlanmıştır.

Örgü Oyuncak Amigurumi Modelleri Örnekleri Açıklamalı Anlatımlı Yapılışı En Sevdiğimiz Model

Örgü oyuncak amigurumi modelleri örnekleri açıklamalı anlatımlı yapılışı konumuzda en fazla sevdiğimiz model, aynı zamanda konu profil resmi olan atlı model oldu. Galeride sondan beşinci olan bu model hem görüntü hem de sevimlilik olarak daha hoş geldi, bize. Sizler de en sevdiğiniz örneği yorumlar bölümüne yazdığınızda, sitemizde yayınlanacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.