Kadın ve Moda

Mutfak Örgüleri

Mutfak Örgüleri

Bugün sizlerle mutfak örgüleri genel başlığı altında farklı ve kullanışlı örgü mutfak aksesuarlarını paylaştık.

Mutfak dediğimiz alan gerçekte boyutu ne olursa olsun geniş bir alandır. Sadece yemek pişilirilip yenilen değil aynı zamanda hanımların beklide en çok zaman geçirdiği yerlerden biridir. Bu yüzden olsa gerek hanımların bebek örgülerinden sonra en çok ürün ürettiği yer mutfak örgüleridir.

Hadi bakalım neler var mutfak örgülerinde. Öncelikle yıkanması bile pratik olan ayaklarımızın altına serdiğimiz örgü mutfak paspasları ile başlayalım. Genellikle fayans olan bölümde kullanılan örgü paspaslar özellikle kışın ayaklarımızın üşümesini engelliyor.

Mutfakta olduğumuz süre içerisinde elimiz sudan pek çıkmaz çıksa da örgü mutfak havlularımız kenar da örgü mutfak havlu askıları ile bizi bekler.

Sıcak tepsi veya tencereleri tutmak için örgü tutacak modelleri yine şık görünümleri ile vazgeçemediğimiz mutfak örgülerindendir.

Çayımızı da ocağımızı fazla açık tutmadan tasarruf ederek örgü çaydanlık kılıfları ile sıcak tutarız biz. Ekonomi yaparken de şıklıktan birbirinden farklı örgü çaydanlık kılıfı modelleri ile ödün vermeyiz.

Örgü peçetelik modellerini de unutmamak lazım tabi örgü kavanoz kılıfları ile. Daha saysak bitmez mutfak örgüleri biz şimdilik bu kadarını paylaştık sizlerle örgü severler umarız işinize yarar paylaştıklarımız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.