Kadın ve Moda

Mor Elbise

20.01.2016
Mor Elbise

Mor elbise örneklerinden bir çoğunu yazımızda bulabileceksiniz. Yazımız içerisinde galerinin ardından, bizler tarafından aralarındaki en güzel stildeki örnekler de seçilecek.

Mor elbise son zamanda trend renklerden denebilir. Bu nedenle sizlere bu renk elbiselerin çeşitli ton ve stillerini sunmak istedik. Aşağıdaki örneklerden çoğunu beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca bizler tarafından, galerinin alt bölümünde bir değerlendirme yapıldı ve aralarındaki en güzeller belirlendi. Sizinle ne kadar aynı ya da ayrı fikirde olacağız bilmiyoruz ama bizim beğendiklerimiz aşağıda analiz edilecek. Bu arada başka yazılarımızın linklerini de sıralamak istedik ve sizlerin beğenisine sunduk. Onlara da göz atabilir ve ayrıntıları görebilirsiniz.

Mor elbiseler için yukarıda da bahsettiğimiz şekilde bir eleme yapacak ve en güzel olduğu kanısına vardığımız bir kaç elbiseyi sizlerle paylaşacağız. Bu elbiseleri, sıra numaralarına göre sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir numarada yer alan mor elbise modeli gerçekten şık ve etkileyici bir tasarıma sahip. Ton açısından da aynı şeyleri söylemek doğru olacaktır. On numaradaki örnek de bizlerin hoşuna gitti ve onu da listeye aldık. Bu kısa mor elbise hem sadeliği hem de şıklığıyla seçimimizde etkili oldu. Sondan altıncı olan fırfırlı straplez bizim son olarak listeye aldığımız mor elbise oldu. Seçimlerimizde abiye ya da günlük olarak mor elbiseleri ayırmadık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar