Kadın ve Moda

Modern Gelinlik Modası

Modern Gelinlik Modası

Modern gelinlik modası, nispeten farklı ve enteresan modellerin ağırlıklı olduğu örneklerden oluşuyor olsa da biz makul oranda modernlik içeren ürünleri seçmek istedik. Bunun nedeni de modacıların sansasyon için tercih ettikleri ve estetik taşımayan modern gelinliklerden uzak durmak istememizdir.

Modern gelinlik örnekleri için seçilenler arasında; straplez, katlı, kabarık ve daha bir çok stilde gelinlik bulunmaktadır. Bunların hangilerinin diğerlerinden daha şık durduğu ile ilgili de resimlerin altında bir yorum yazımız yer alacak. Bize göre ilk dört nasıl oluşuyor, onun sıralamasını görebileceksiniz. Herkesin düşüncesinin farklı olabileceğini biliyoruz. Bizlerin seçtikleri de mutlaka size yanlış gelebilir. Sizlerin de yorum bölümümüze kendi favorilerinizi yazmanızı isteriz. Hem resimler hem de sıralamadan önce, diğer yazılarımızdan paylaşımlar yapmak istiyoruz.

Farklı Gelinlik Modelleri

V Yakalı Gelinlik Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Modern gelinlikler son dönemde görüldüğü şekliyle, oldukça gösterişli. Bunlar arasında hangileri daha güzel ve diğerlerinden ayrılıyor konusunda bir değerlendirme yapacağımızı söylemiştik. Buna uygun olarak ilk dört sıralamamızı yapalım. En güzel bulduğumuz modern gelinlik on bir numarada yer alan model oldu. Onun yanı sıra ikinci sırada yer alan model ise yedi numarada bulunmakta olan modern gelinlik oldu. Üçüncü sırada en güzel olduğunu düşündüğümüz gelinlik ise on iki numaradaki. Dördüncü olan modern gelinlik, galeride üçüncü sırada yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar