Kadın ve Moda

Krepe Balyajlı Saç Nedir ve Modelleri

Krepe Balyajlı Saç Nedir ve Modelleri

Krepe balyajlı saç modelleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermek, modelleri sergilemek ve aralarından hangilerini beğendiğimizi paylaşmak istiyoruz.

Krepe balyaj nedir sorusunu kısaca cevaplamak gerekirse; saçın kökünden ucuna doğru koyulaşan balyaj çeşidine krepe balyaj denir. Krepe balyaj son dönemde çok fazla talep görüyor ve bu ilgiyi de sonuna kadar hak ediyor, diye düşünüyoruz. Hemen aşağıda yayınlanmış olan resimlerde görüldüğü gibi çok şık ve göz alıcı örnekler mevcut. Kısa ya da uzun krepe balyaj saçlar bir arada yer alırken, renk konusunda da mümkün olduğu kadar farklı tonları sunmayı uygun gördük. Abiye ve günlük krepe saç modelleri bir arada yer alırken, şıklıkta çeşitli farklılıklar da ortaya çıkıyor. Bize göre en güzel krepe balyaj saçları da belirlemek istedik ve bir liste hazırladık.

Altı numaralı model bizim en iyiler listemize girmeyi başardı ve gerçekten çok şık bir model olduğunun altını çizmek istiyoruz. Renk tonu her ne kadar biraz farklı gelse de çok güzel durduğu da ortada. Dört numarada bulunan krepe balyajlı saç için de listemizde olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. On beş ve on dokuz numaralı saçlar da bizlerin çok güzel bulduklarından oldu ve listemiz de tamamlanmış oldu. Sizler de alttaki yorum alanına, en güzel bulduklarınızı yazabilirsiniz. Diğer konularımızdan yazılara da bakabilmeniz için onları da sıralamak istedik. Tıklayarak tüm detayları görüntüleyebilir ve yorumları inceleyebilirsiniz.

Balyaj Saç Modelleri

Renkli Saç Modelleri

Karamel Saç Rengi

Başlıklar

Balyajlı Kısa Saç Modelleri

Balyajlı kısa saç modelleri, modern kısa saçların etkisi ile renklerin şıklığını bir arada sunan modellere sahip. Saç renginize ve tabii ki teninize uyumlu bir saç boyası rengiyle, balyaj saç işlemini deneyebilirsiniz. Kısa saçlarda küçük dokunuşlar ile balyajın hoş bir görünüm sunacağını söyleyebiliriz.

Balyajlı kısa saç modelleri; kısacık saçlarınızın, uçlarına yaptıracağınız sarı yoğunluklu balyajın ne kadar çekici olduğunu görebilirsiniz. Ya da mavi, kırmızı, pembe, altın kahve gibi farklı renkleri de saç renginize göre deneyebilirsiniz. Doğal renkleri tercih edenler içinse; çikolata kahve, altın kahve gibi renkleri, kumral ya da kahve tonlarını önerebiliriz. Açık tene sahip olanlar ise, platin sarısı rengi ile modern kısa saçlarını bir arada kullanabilir ve şehir şıklığı elde edebilir.

[haber id=”47038″]

Siyah Saça Balyaj

Siyah saça balyaj seçenekleri; her saç rengini içine alan geniş bir yelpazeyi içerir. Kırmızı, pembe, mor ve mavi gibi marjinal renkleri ya da kahverengi, karamel, kumral tonları gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Önemli olan zevkinize ve tarzınıza hitap etmesidir.

2019 Siyah Saça Balyaj

Genellikle uzun yıllar balyaj uygulamasında, kırmızı renk dikkat çekti. Daha sonra mavi, mor tonları trendler arasında girdi. Ayrıca pembe rengi de siyah saçlara uygulanabilen marjinal balyaj işlemi. Çarpıcı ve dikkat çekici bir tarza sahipseniz, ilginç renkleri deneyebilirsiniz. Siyah saça balyaj tercihinizde, saçlarınıza ve genel görünümünüze parlaklık katmak ise bunu dikkate alarak farklı renkleri uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın genel rengini değiştirmediğiniz için, her rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

[haber id=”45859″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.