Kadın ve Moda

Kot Etek Kombinleri

24.11.2015
Kot Etek Kombinleri

Kot etek kombinleri bildiğiniz klasik görüntünün çok dışında çıkabilen modellerle geliyor. Hem farklı hem de klasik kot etek modelleri harmanladığımız yazımızda, ayrıca en güzel bulduklarımızı da belirleyeceğiz.

Kot etek kombinleri; mevsime göre, gidilecek yere göre ve farklı şekillerde tercih edilebilir. Bu durumu düşünerek, çok değişik bir kot etek kombin örnekleri sunmak istedik. Hemen alt kısımda yer almakta olan çok sayıda kot etek kombini, özel bir şekilde, en beğenilenler arasından seçildi. Fakat bu durum bizim bir kez daha en güzelleri belirlememize engel olmadı. Konumuzun bitiminde bir kritik yazımız olacak ve en beğendiklerimiz burada sizlerle paylaşılacak. Sitemizde yer alan diğer yazılarımızdan bazılarını da sıralıyoruz. Bu yazılara da bakabilir ve ayrıtınlı olarak inceleyebilirsiniz.

Şık kot ceketler burada Kot Ceket Modelleri ve Kombinleri Bayan

Kot çantalar Kot Çanta Modelleri

Günlük elbise seçimleri için Günlük Elbise Kombinleri

Bunlar da günlük saçlar Günlük Saç Modelleri

Kot Etek Kombin Modelleri Şıkları

Kot etek kombin modelleri şıkları konumuzda, bize en güzel gelenleri belirlemeye çalışacağız. Resimlerde gördüğünüz modellerin tamamı aslında şık olduklarından bu görseller arasında yer almaktadır. Ancak biz daha da ileriye giderek, en favori bulduklarımızı söyleyeceğiz. Bunu yaparken de mini, kısa, uzun, günlükyazlık kot etek kombini şeklinde sınıflandırmadan karar vereceğiz. Galerideki sıra numarası on olan model, bizim için hem şıklığı hem de sadeliği temsil etmesi bakımından oldukça güzel. Bu kot etek kombini için olumsuz bir şey söylemek, gerçekten oldukça zor. Sondan altıncı sırada yer alan model de aynı şekilde hem kot eteğin kesimi hem de genel kombin açısından bakıldığında kendisini gösteren bir görüntü ortaya çıkarmış. Bu bakımdan diğer modelimiz de bu oluyor. Son olarak ise on sekiz numaralı farklı renkte diyebileceğimiz kot etek kombini, tarz olarak karşımızda duruyor. Doğallıkla beraber şıklık da kendisini hissettirmiş. Buna benzer değerlendirmeniz için yorum alanlarını kullanmanız mümkün. Sizlerden gelecek olan analizleri de yayınlamak istiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.