Kadın ve Moda

Kız Bebek Patik Modelleri

10.07.2013
Kız Bebek Patik Modelleri

Genellikle pembe patik gördüğümüzde kız bebekler aklımıza gelir. Aslında pek de ayrımı olmamakla birlikte daha çok kız bebekler için hazırlanmış kız bebek patik modellerini paylaşacağız sizlerle.

Daha öncede dediğimiz gibi çok ayrım olmamakla beraber patik modellerindeki küçük dokunuşlar renklerden çok kız bebek patik modelleri olarak ayırmamıza sebep oluyor galiba.

Erkeklerin kıyafetlerinde daha az kullanılan birçok desen etkisini bebeklikten itibaren gösteriyor etkisini. Kız bebek patik modelleri ile erkek bebek patik modelleri ise bu farkı açıkça görülüyor.

Kız bebek patik örnekleri daha çok çiçek motifli, kurdeleli kısacası daha süslü diyebiliriz. Özellikle bazı bebek patik modelleri var ki sanki bir çift küçük gelin ayakkabısı.

Anneler minik kızlarını şimdiden hem küçücük ayaklarını sıcacık tutmanın yanı sıra farklı farklı kız bebek patik modellerinden örerek süslüyor. Büyüyünce özen gösterdikleri kıyafet uyumunu belikli anneler bebekken kıyafetlerine uygun patikler örerek başlatıyorlar.

Kız bebek patik modelleri oldukça farklı çeşitte örülebilir. İster tığ ile ister şiş ile örülüp süsleyerek cıvıl cıvıl bir görüntü elde edebilir minik prenseslerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar