Kadın ve Moda

Kısa Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmeli

21.01.2021
Kısa Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilmeli

Kısa elbisenin altına her model ayakkabı giyilebilir, ama tabii bu noktada mevsim ve elbise modeli de önemlidir. Kısa elbise modelleri, her mevsime hitap eden özel tasarımlara sahiptir. Her markanın elbise koleksiyonu geniş bir yelpaze ile bizlere sunulur. Bu nedenle klasik, spor gibi her tarza ve zevke hitap eden elbise modelini bulmakta oldukça kolaydır. Tabii günümüzde bir de internet e-ticaret mağazaları ön planda olduğu için, geniş giyim seçeneklerini kısa sürede incelemek mümkün. Hatta e-ticaret sayesinde, internet üzerinden sayısız elbise modeline kolaylıkla ulaşabiliyoruz, diyebiliriz. Tabii seçenek fazla olduğu için, karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ama vücut ölçünüze ve zevkinize göre doğru elbiseyi tercih ettikten sonra, ayakkabı seçiminizi yapmakta oldukça kolay. Önemli olan içinde bulunduğunuz mevsim ve elbisenizin modelidir. Bu gibi önemli ayrıntıları göz önüne alarak, güzel bir seçim yapabilirsiniz.

2021 Kısa Elbiseye Altına Ayakkabı

Başlıklar

Kısa Elbise Çizme Kombini

Kış mevsimi ve sonbaharın vazgeçilmez trend kombinlerinden biri; kısa elbise çizme kombini diyebiliriz. Günlük ya da özel günlerinizde sizi daha çekici kılacağını söyleyebiliriz. Ayrıca kısa elbiseniz ile çizmenizi kombin yaptıktan sonra, üzerine dilerseniz uzun bir mont giyebilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kısa elbisenin üzerine giyeceğiniz uzun mont, dilerseniz ortama göre, üzerine giyeceğiniz kürk tarzı kabanlar ile hoş ve şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Çizme, kısa elbise kombini; şapka ve mont detayları da şık olmanıza katkı sağlayan önemli detayları oluşturur.

2021 Kısa Elbiseye Altına Ayakkabı Modelleri

Kısa Elbise Spor Ayakkabı Kombini

Spor ayakkabılar özellikle, renkli ve beyaz spor ayakkabıları yaz aylarının ideal ve rahat tercihleri arasında yer alır. Kalın tabanlı beyaz spor ayakkabıları, şıklığından ve rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınların ilgi odağı diyebiliriz. İlkbahar ve yaz mevsiminde, her elbisenin altına uyum sağlayan ve hoş kombinler elde etmenize yardımcı olan, spor ayakkabıları da trend kombinler listesindedir. Kısa elbise spor ayakkabı kombini ile sizlerde trend ve şık olabilirsiniz.

2021 Kısa Elbiseye Altına Ayakkabılar

Kısa Elbise Sandalet-Babet Kombini

Yaz mevsiminde öne çıkan, sandalet ve babet ayakkabı seçenekleri, rahat ve spor olmayı seven kadınların tercihlerinden biridir. Kısa elbise kombininde, babet ve sandalet ayakkabı tercihini tatillerinizde tercih edebilirsiniz. Kısa elbise ile babet kombini uzun boylu kadınlardan hoş durabilir.

2021 Kısa Elbiseye Altına Ayakkabı

Ama kısa boylu iseniz kısa elbisenizin altına giyeceğiniz babetin biraz da osla topuklu olmasına dikkat edebilirsiniz. Böylece genel görünümüz de oluşan basık etkisini silebilirsiniz. Babet tercih edenler, tamamen düz değil de tabanı biraz yüksek tercih ettikleri takdirde, kısa elbiseleri ile hoş bir uyum yakalayabilir.

2021 Kısa Elbiseye Ayakkabı

Kısa Elbise Topuklu Ayakkabı Kombini

İnce ya da kalın topuklu ayakkabılar, her zaman şık olmayı seven kadınların odağındadır. Rahatlığından çok şık görünmeyi tercih edebilir çoğu kadın, ama son zamanlara baktığımızda; yaz mevsiminde elbise ve spor ayakkabı kombinin daha şık ve trend olduğunu söyleyebiliriz.

2021 Kısa Elbiseye Altına Ayakkabı Modelleri

Günlük hayatınızda elbise-topuklu ayakkabı yerine diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ama özel gün ve davetlerinizde, tabii ki kısa elbise topuklu kombini yapmanızı tavsiye ediyoruz.

[haber id=”46107″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.