Kadın ve Moda

Kimono Modelleri

03.12.2015
Kimono Modelleri

Kimono modelleri için hem renk açısından hem de stil bakımından çeşitli örnekleri görmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kimono modelleri arasında seçim yapmanın zor olduğunu bildiğimiz için çok farklı stil ve renklerde örneklerle, bir çeşitlilik ortaya çıksın istedik ve aşağıdaki resimlerde, bu çeşitliliği görebilirsiniz. Sayfamızın sonunda ise en güzelleri seçtik ve üç adet modeli, diğerlerinden çok daha farklı bulduk. Bu konudaki değerlendirmemizde, uzun kimono modelleri ya da kısa kimono modelleri diye ayrım yapmadık. Sizlere önce galerimizdeki örnekleri sunacağız. Daha sonra ise geniş kapsamlı bir değerlendirme ile en güzel kimono modelleri seçimini yapacağız. Bunlara geçmeden, bazı yazılarımıza bakmak isteyebilirsiniz diye, bir kaçını sıraladık. İncelemek için tıklamanız yeterli.

Şal modelleri ve yapılışı Şal Örnekleri Modelleri Yapılışı

Derya Baykal şal örnekleri Derya Baykal Şal Modelleri

Örgü şallar Örgü Şal Modelleri

Kimono Modelleri En Güzeller

Kimono modelleri en güzeller başlığı altında, üç tane en güzel kimono modeli seçeceğiz.Bunlardan bazılarında aynı fikirde, bazılarında ise farklı fikirlerde olabiliriz. Galerimizde altı numarada yer alan model, bizim için en güzel üç adet modelden birisi. Hem şık hem de sade olmayı başarmış bir tasarıma sahip, diye düşünüyoruz. Sondan ikinci sırada olan kimono modeli için de çok beğendiğimizi, rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu model çok hoş ve doğal görünüyor. Bu nedenle üç model arasında, bu örnek de yer alıyor. Son olarak ise on iki numarada bulunan kimono için çok şık yorumunu yapabiliriz. Bu üç tane model, bizler için en güzel olanlar. Sizin için en güzeller farklı ise yorum alanından bizlere mesaj gönderin ve buradan mesajlarınız yayınlansın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.