Kadın ve Moda

Keyfinize Keyif Katacak Çay Takımları 

05.03.2020
Keyfinize Keyif Katacak Çay Takımları 
Kültürün önemli unsurlarından biri olan çay; kimleri için çay fincanı kimileri için de çay bardağı içinde daha makbuldür. Sabah kahvaltısı, beş çayı, akşam yemeği sonrası çay keyfi derken her öğünde kendine yer bulan çayı, kendinize ve misafirlerinize ikram ederken şık bardaklarla sunmanız önemlidir. Çoğu kişi, çayın; ince belli çay bardağı içinde sunulması gerektiğini düşünür. Ancak günümüzde bu alanda birçok farklı model ve tasarıma sahip olunması büyük bir avantajdır. Şık, zarif, klasik, modern ve benzeri birçok farklı işleve sahip en güzel çay bardakları mutfak dekorasyonunda harika bir atmosfer hissettirir. Böylece misafirlerinize ve kendinize zarif çay bardaklarıyla daha keyif verici ikramlarda bulunabilirsiniz.

Başlıklar

Madame Coco Çay Bardağı Modelleri 

 
Uygun fiyatlı çay bardağı ve çay fincanı denildiğinde Madame Coco sofra kategorisi göze çarpıyor. Sabah kahvaltısı söz konusu olduğunda, birçok insanın ilk düşündüğü ürün klasik cam çay bardaklarıdır. En temel özelliği, bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilmesidir. Madame Coco 6’lı çay bardaklarındaki şeritler zarif çiçek süslemeleriyle mutfak dekorasyonunda şıklık yaratır. Kendine özgü bir stili olan çay tabağı ile set halinde satılmaktadır. Bardak ve kadeh kategorisine dahil olan ürünlerin şeritleri ve şeffaf renkleri şık sunumlar yaratmanıza imkan verir. Mavi çiçek ve farklı motiflerle süslenen ürünler ağır duruşu ve hoş görümüyle çay içimine tam bir asalet katar.
Takım çay bardağı tasarımlarında çay tabağı ile birlikte alım yapabilirsiniz. Çay bardağı üretiminde kullanılan cam materyali, uzun süreli çay keyfi için ısıyı tutan yapıya sahip. Cam çay bardakları, şeffaf yapısıyla tavşan kanı çay içmek isteyenlerin göz zevkine de hitap eder. Çayın demini, rengini ve tazeliğini görmenize imkan veren ürünler farklı boyutlarıyla seçim skalasını artırır.
Madame Coco çay bardakları incelemesi için sayfaya göz atın:
 

Madame Coco Çay Fincanları

Çay fincanı modellerinin farklı malzemeler kullanılarak üretildiğini görüyoruz. Seramik ve cam çay fincanları, çay içiminden almak istediğiniz keyfe ve mutfağınızda kullanacağınız diğer parçalara göre seçim yapmanıza fırsat veriyor. Yüksek mukavemetli seramik yıllarca kullanım için çok uygundur. Aynı zamanda şık görünümüyle de dikkat çeker. Farklı renkleri ve şık deseniyle çay tabağının varyasyonlarını mutfağınıza taşımanızı sağlar. Fincan tasarımıyla aynı dizaynı içeren çay fincanı tabakları minik ikramlarınız için alan yaratır. Bu sayede hem daha şık bir görünümün kapıları aralanıyor hem de misafir ağırlamada kullanabileceğiniz çay fincanları ortaya çıkar. Kırmızı, mavi, turuncu, mürdüm tonlarının dekorasyonunuza vereceği hoş ambiyans çay keyfinize keyif katacak şıklığıyla ilginizi çekecek.
Cam çay fincanları ise çay bardağının taşıdığı şeffaflığı daha büyük boyutlarda sunar. Uzun süreli çay içimi için daha kullanışlı olan fincanlar, 4’lü ve 6’lı çay fincanı takımlarıyla kişi sayısına uygun ürün yelpazesi sunuyor. İnce uzun ve geniş yuvarlak çay fincanları kahvaltıda ya da akşam çayında kullanabileceğiniz tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Madame Coco çay fincanlarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: https://www.madamecoco.com/cay-fincanlari/


Çay Takımları Fiyatları 

Çay fincanı ve çay bardağı fiyatları değişiklik gösterir. Klasik cam tasarımlar daha uygun fiyatlarla sunulur. Seramik çay fincanı fiyatları nispeten yüksek tutarlar içerir. Modern ve klasik bardakların model, renk ve boyut olarak farklı tasarımlarda sunulması her bütçeye uygun fiyatların doğmasını sağlıyor. Hem estetik hem de zarif parçalar ve uygun fiyatlar için Madame Coco’yu ziyaret etmenizde fayda var.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar