Kadın ve Moda

Divanev ile Konforlu Yataklar

Divanev ile Konforlu Yataklar

Yoğun bir günün sonunda hem vücudu dinlendirmek hem beyni optimize etmek için herkes derin bir uykuya ihtiyaç duyar. Asimetrik iç organlarınızın düşük seviye basınç altında kalması gereken bu süreçte, yattığınız yatağın kalbiniz ve midenizle uyumlu olması son derece önemlidir. Uyku sırasında vücudunuzun kendini yenilemesi ve beyninizin öğrendiğiniz şeyleri kalıcı hale getirebilmesi için en düşük stres seviyesinde olması gerekir.

Yataş Grup, kalite kontrol aşamalarından geçen yeni markasıyla uyku sağlığınızı korumayı sorumluluk ediniyor. Divanev markası, doğaya saygılı tesislerinde sağlamlığı ve şıklığı herkes için ulaşılabilir hale getirme misyonuyla Yataş Grup’ta yerini aldı. Marka, geniş ürün yelpazesiyle dayanıklı ve kullanışlı çift ve tek kişilik yatak modellerini modern dokunuşlar ve geleneksel tasarımlarıyla bünyesinde harmanlıyor. Bu sayede evinize yepyeni bir ambiyans katan Divanev, yatak odalarınızı göz alıcı bir yer haline getiriyor. Çift kişilik ve tek kişilik yatak seçenekleri ise her bünyeye uygunluğu esas alınarak özenle üretiliyor ve ardından kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Üzerine vücut imzanızı bırakacağınız bu yataklar, sağlığınız için özenle geliştirilen teknolojiler yardımıyla üretiliyor. Kolay ve konforlu bir kullanıcı deneyimi için tasarlanan eklemelerle son halini alan yataklar, sınırsız seçenek imkanı sunuyor.

Başlıklar


Çift ve Tek Kişilik Yataklarınızı Divanev Teknolojisiyle Tasarlayın

Divanev sizler için özenle tasarladığı yepyeni yatak modellerini sergilemekten gurur duyuyor. Kullandığı teknolojileri beğeninize hitap eden kombinasyonlarla bir araya getiren Divanev, çift ve tek kişilik yataklarda herkes için sağlıklı bir uykunun izini sürüyor.

Omurgaya Tam Destek; DHT Yay Sistemi

İki kere ısıl işlem gören yayları uzun yıllar süren dayanıklılığıyla Yataş’ın geliştirdiği omurga dostu yay sistemi. Sırt ağrılarını azaltan, vücudunuzun doğal kıvrımlarıyla uyum sağlayan tasarımı tek kişilik yatak çeşitleri ile uzun süre masa başında ders çalışan öğrenciler için ya da çift kişilik yatak çeşitleriyle gün boyu çocuklarıyla koşuşturan ebeveynler için vazgeçilmez.

Ortopedik Basınç: 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi

İnsan anatomisi incelenerek geliştirilen 7 bölgeli pocket yay sistemi, vücudun 7 ağırlık bölgesine ayrı biçimde destek vererek ortopedik sağlığa uygun bir kullanım sunuyor. Birbirinden bağımsız çalışan pocket yayalar vücut hareketlerini anında algılaması sayesinde tüm yatış şekilleriyle uyum sağlıyor. Farklı sertliklerden oluşan 7 bölgeli dizaynıyla ağır sporcular için birebir olan tek kişilik yatak çeşitleriyle veya yoğun çalışan çiftler için çift kişilik yatak seçenekleriyle vücut sağlığını korumak isteyenlere göre.


Hijyen ve Hafiflik: Visco Sünger

Vücudunuzun şeklini yay yerine Visco Foam’ın aldığı visco yatak açık hücre yapısı sayesinde nefes alır ve daha az terleme ile konforunuzu yükseltir. Yine nefes alan yapısı sayesinde bakteri ve mikropları bünyesinde barındırmaz, tertemiz bir deneyim sunar. Çocuk yatakları için aranılan hijyeni sayesinde tek kişilik yatak seçiminde güvenle tercih ediliyor. Vücudunuzun şekline uyum sağlayan ortopedik yapısı ile uykunuzu derinleştiriyor.

Divanev Konforuyla Çift ve Tek Kişilik Yatak Seçenekleri

Yataklarını vücudunuza özel tasarlayan Divanev çift veya tek kişilik yatağınızın yüzeyine eşsiz ped dokuları ekliyor. Aloe Vera ile cildinize esneklik ve tazelik katan kumaşlar, mevsime göre kullanılabilen, yıkanabilen, basınç dağılımını iyileştiren pedler ve dahası!

Derin Uykular Sağlıklı Zihinler

Uyku zihnimiz için en önemli tazelenme ve öğrendiklerimizi pekiştirme kaynağı. Divanev’in yüksek kalitesi her bütçeye hitap eden yatak fiyatları ile bir araya gelerek kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İçerisinde üç boyutlu alışveriş deneyimleyebileceğiniz 360 derece online mağazasında bir tur atabilir ve yepyeni tasarımlara göz atabilirsiniz. Ölçü seçenekleriyle çift ve tek kişilik yataklarınızı odanızın boyutuna göre ayarlayabilirsiniz. Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için Divanev’in online mağazasından vücudunuza en uygun yatağı bulun ve uykuda konforun tadını çıkarın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar