Kadın ve Moda

Keratin Saç Kaynağı ve Fiyatları

03.08.2013
Keratin Saç Kaynağı ve Fiyatları

Bu yazımızda uzun saçlara bir çırpıda sahip olmak isteyen bayanlar için keratin saç kaynağı ve fiyatlarına yer verdik. Keratin saç kaynağı nasıl yapılır sorusuna da cevap verdiğimiz bu yazımızın işinize yaramasını dileriz.

Daha önceki yazılarımızda sizlerle keratinin saçımızın yapısında bulunan bir protein olduğundan ve keratin saç bakımından söz etmiştik. Bu yazımızda ise keratin saç kaynağı nasıl yapılır sorusunun cevabını arayacağız.

Keratin kaynak saçın yapısında bulunan saf keratin ile saça ekleme yapılması işlemidir. Keratin saç kaynağı yardımı ile saçlar hem daha uzun hale getirilebilir hem de seyrek saçtan şikâyet edenler için saçlarını daha yoğun bir hale getirebilir.

Şimdi gelelim keratin saç kaynağı nasıl yapılır sorusunun cevabına. Çok ince tutamlar halinde saçlar ayrılır. Keratin kaynak yapılacak saç tutamları küçük saçlardan daha sonra zorluk çıkarmaması için tokalar yardımıyla ayrılır. Daha sonra özel kaynak makinesi ile ısı verilen keratin maddesi saç ile bütünleşir. Keratin saç kaynağı bu şekilde tamamlanır.

Keratin saç kaynağı

Keratin saç kaynağı saçın yoğunluğuna ve tipine göre bir ile 5 saat arasında sürebilir.

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki saç kaynakları arasında en zahmetlisi keratin saç kaynağıdır. Fakat saçın doğal yapısında olan bir madde ile yapıldığı düşünüldüğünde en zararsızı olduğunu söylemek mümkündür.

Keratin saç kaynağını çıkarmak ise oldukça kolay. Özel bir solüsyon ile kolaylıkla çıkarılabilir.

Keratin saç kaynağı fiyatları ise uygulanan ürünün kalitesi ve uygulayan yere göre değişiklik göstermektedir. Fakat keratin saç kaynağı fiyatları hakkında ortalama bir bilgi verecek olursak 300 TL ile 1000 TL arasında dağılım gösterdiğini söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.