Kadın ve Moda

Kep & Sweatshirt Kombini

04.03.2019
Kep & Sweatshirt Kombini

Stil sahibi insanların tercihi olan kep & sweatshirt kombini sezon trendlerine uygun olarak güncellenebilir. Bahar havalarında olduğu kadar soğuk kış günlerinde de sportif şıklığın temsilcisi olan modeller, okul yıllarının vazgeçilmezi olarak düşünülebilir. Spor kıyafetlerin günlük hayatı şekillendirdiği dönemde, sweatshirtlerin nasıl kombinlendiği öğrenilerek stilde yenilikler denenebilir.

Kep & Sweatshirt Kombini

  Kep&Sweatshirt Kombin Önerileri

 Soğuk kış günlerinde de kazaklarla desteklenecek olan sweatshirtler için en uygun aksesuarlar arasında kepler sayılabilir. Boğazlı kazakların üstüne geçirilecek sweatler yine jean pantolonlarla kombinlenebilir. Sokak modasının sahip olduğu gücü yansıtan modeller, eşofman altları ve topuklu ayakkabılarla kullanıldığında radikal bir yaşam tarzının ipuçlarını taşır. Spor havaya feminen bir yenilik katacak olan ayakkabı&çanta seçimi saç ve makyajla desteklenebilir.

  Yaş veya benzeri sebeplerle stilinde değişikliğe gitmek zorunda kalanlar, gardıroplarında güncel değişiklikler yaparak işe başlayabilirler. Spor giyim tercihinin günlük hayata olan etkisini gözler önüne seren parçaları çılgın bir genç gibi görünmeden de kombinleyebilirsiniz.

Kep & Sweatshirt Kombini

 * Minimal bir tarz

 * Kat kat giyim şekli ve

 * Kombinlerde sade parçalar tercih etmek size kendinizi güvende hissettirecek.

 Özellikle hafta sonu günlerde tercih edilecek olan kep & sweatshirt kombini ile, klasik parçaları hareketlendirebilir, seçiminizi üst giyimlerle destekleyebilirsiniz. Slim-fit pantolon, çizgili t-shirt, sırt çantası ve sneakerlar ile desteklenen kombinler sayesinde olduğunuz yaştan daha genç bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kep & Sweatshirt Kombini

 Sweatshirtlerinizi Aksesuarlarla Güçlendirin!

 Aksesuarlar yardımıyla farklı bir görünüm kazanacak olan sweatshirtler, aynı tonda pantolon ve üst giyim alternatifleriyle ten renk giyim modasının başarılı örnekleri arasında yerleşebilir. Renkli çantalar, küpeler ve keplerle kombininizi canlandırabilirsiniz. Jean pantolonlarla olan bağını her geçen gün güçlendiren sweatler, mevsime ve seçilen ayakkabıya göre farklı bir tarzın temsilcisi olabilir.

Kep & Sweatshirt Kombini

  Bomber montlar her devrin olduğu gibi kep & sweatshirt kombinlerinin de en yakın dostudur. Desenli ya da baskılı bomber ceketler; minik el çantaları, güneş gözlüğü ve army botlarla stilinizi gözler önüne sermenize yardımcıdır. Gençlik yıllarının vazgeçilmezi olan sırt çantaları, günümüzde stil sahibi olmanın farklı bir dışa vurumu olarak değerlendirilebilir. Günlük ihtiyaçlarının hemen hepsinin bir arada tutulmasını ve elinizin altında durmasını sağlayacak olan modeller eşliğinde günlük enerji bitmeden kullanılabilir.

Kep & Sweatshirt Kombini

 Spor ve Sokak Modasının En Başarılı Temsilcileri

 Kep & sweatshirt kombini spor ve sokak modasının en başarılı temsilcileri arasında gösterilebilir. Kullanışlı olduğu kadar da rahat olan modeller, aynı zamanda kolay kombinlenir. Dolapların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan sweatler 7’den 70’e herkesin kıyafet seçerken ilk el attığı ürünlerdir. Hemen her kıyafetle bir arada kullanılabilen sweatshirtler; pantolondan eteğe, tayttan eşofman altına kadar farklı parçalarla uyumludur. Jean pantolon dendiğinde akla gelen;

 * Skinny

 * Mom

 * Boyfriend ve

 * İspanyol paça modellerle kullanılan kep & sweatshirt kombini günlük hayata farklı bir hava katar.

 

 Spor, jean ya da kadife bir etek ve konçlarla birlikte kullanılacak parçalar, renklerine uygun aksesuarlarla içinizdeki yaratıcı ve enerjik ruhun dışarı çıkması için kullanılabilir. Güncel moda tercihlerine bakılmaksızın en çok beğenilen sweat renkleri arasında; canlı sarı, mavi, turuncu, mor, yeşil ve kırmızı sayılabilir. Logo ve rozetlerle güçlendirilecek olan oversize modeller, dar pantolon ve kalem eteklerle birlikte giyilebilir.

Kep & Sweatshirt Kombini

 Sweatshirt Giyerek Farklı Bir Görünüm Elde Edilebilir mi?

 Konfor ve şıklığı aynı anda günlük hayatın içine sokan kep & sweatshirt kombini, giyimde değişen trendleri yakalamak için de en ekonomik çözümdür. Sadece hafta sonlarında ya da iş dışında değil ofis ortamında da giyilebilecek olan parçalar eşliğinde ekose ve çizgili altlara yeni bir moda anlayış getirilebilir. Kapüşonlu modellerle ise cool ve sportif bir şıklık sergilenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.