Kadın ve Moda

Karamel Saç Rengi

04.09.2015
Karamel Saç Rengi

Karamel saç rengi denince akla çok değişik tonlar ve şekillerde estetik saç renkleri gelmektedir. Biz de bir derleme ile son trend karamel saçları sizler için galerimizde sergiledik.

Karamel saç rengi bildiğiniz gibi son yılların en fazla tercih edilen saç renk tonları arasında kendisine yer bulmuş durumda. Bu saç rengini sıklıkla kullanan ünlülerin de etkisiyle, daha fazla insan tarafından kullanılan bu tür saç renk tonları, çok değişik kombinasyonlarla karşımıza çıkıyor. Biz mümkün olan en geniş şekilde sezonun ve klasik modellerin galeride sergilenmesini sağladık. Aşağıda bulabilecek olduğunuz saç stil ve tonları sizlere yardımcı olacaktır, kanaatindeyiz. Diğer konularımıza da göz atmak isterseniz Yeni Saç Modelleri ve bunun dışında diğer konumuz da ilgi çekecektir. Günlük Saç Modelleri

Başlıklar

Dalgalı Karamel Saç Renkleri

Dalgalı saç ve karamel renk ayrı ayrı da zaten çok fazla tercih edilen ikili olarak görülebilir. Biraraya geldiklerinde de ortaya haliyle çok hoş saç stilleri çıkmaktadır. Resimler arasında bolca bulunan bu tür saçların ne kadar estetik olduğunu söylemeye bile gerek yok. Bir kaç senedir öne çıkan trendle ilgili bilgi vermek gerekirse, dalgalı asimetrik karamel saçlar işaret edilebilir.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık karamel saç rengi de yine çok kullanılmaktadır. Ancak biz bu tonları pek de beğenmiyoruz. Yine küllü karamel tonları için de aynı yorumu yapacağız. Yakışan kişilerin olduğunun altını çizerek, genel anlamda bu tonların hoş durmadığı fikrindeyiz.

Koyu Karamel Saç Rengi

Koyu karamel saç rengi hakkında söylenecek çok fazla da bir şey yok, diye düşünmekteyiz. Bunun sebebi de oldukça şık durması ve balyajlı modeller ya da gölgeli modellerle çok daha ön plana çıkıyor olmasıdır. Biz görüşümüzü söyledik ancak son kararın sizin olduğunun farkında olduğumuzu hatırlatıp, yorumlarınızla sitemize renk katmanızı istiyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar