Kadın ve Moda

Kalın Kaş Modelleri Erkek

24.10.2019
Kalın Kaş Modelleri Erkek

Erkeklerde genellikle kalın ve doğal kaşlar öne çıkar. Özellikle bakımlı erkekler, kaşlarına da en az saçları kadar önem verir. Kalın kaş modelleri erkek bakımında yapılması gereken, küçük püf noktalar ile pratik bir şekilde uygulanabilir. Genellikle kaşlarının orta bölümlerini alan erkekler, aynı şekilde kaşlarının boyunu da küçültmelidir. Böylece doğallığın etkisini bozmadan, kalın ve etkili bir ifadeye sahip olabilirler. Dağınık kaşlar ile doğal kaş görünümü arasında fark vardır. Bu nedenle kaşlarınızın dağınık etkisini uzaklaştırmak adına, bir iki işlem ile doğal ve bakımlı kaşlara sahip olabilirler.

2019 Erkek Kalın Kaş

Erkek Kalın Kaş Modelleri

Kalın kaş modelleri erkek ve kadınlar için farklı tasarımlara sahiptir. Kadınlarda yüz hatlarına göre kavisli ya da kalkık etkisi oluşturulabilir ama erkek kaş tasarımlarında bu etki fazla öne çıkmaması gerekir. Aksi halde hoş ve çekici bir etki yaratmaz. Erkek kaş tasarımında, doğallık olabildiğince ön planda olmalıdır. Kaşlarına şekil vermek isteyen erkekler, kaşlarının orta bölümlerini alabilir ve tabii ki kaşlarının boyunu kısaltabilir. Ayrıca alt ve üst ya da kavis olan bölümlerde, fazla dağınık-yaygın şekilde olan kaşlarınızı bir miktar alabilirsiniz. Aşırıya kaçmadan aldıktan sonra, kaşlarınıza dağınık bir görünüm vererek, doğal bir etki yaratabilirsiniz.

Erkek Kalın Kaş 2019

Kalın Kaş Modelleri Kadın

Kalın kaş modelleri kadın bakımında, öncelikli bir yere sahiptir. En az saç bakımı ve tabii güzelliğin her alanı gibi önemlidir. Son zamanlarda doğallığın trend olması ile kaşlarda da doğal görünüm öne çıktı. Bu nedenle kaş modellerinin her birinde kalın etkisi ile karşılaşırız. Kalın kaş modelleri doğallığı ile öne çıkan her kadına yakışabilir. Ama tabii yüz tipinize uyumlu kalın kaş tasarımını yaptırmanız önemlidir. Örneğin; kalın dramatik kaş modeli, sofistike kalın kaş modeli, seksi kalın kaşlar, kalkık kalın kaşlar gibi hafif kalkık ya da kavisli kaş tasarımlarınıza kalın etkisi verebilirsiniz. Aksi halde düz ve kalın kaşlar her yüz tipine uyum sağlamayabilir.

Erkek Kalın Kaş

Kalın Kaş Kimlere Yakışır

Kalın kaş modelleri özellikle doğal bir tarza sahip olan kadınlara yakışır. Tabii erkeklerde doğal bir etkiye sahip olan doğal kaşları her zaman hoş bir görünüm sunar. Sadece bir iki işlem yapmaları yeterlidir. Ama kadınların erkeklere göre daha dikkat etmesi gerekir. Çünkü yüz hatlarına uyum sağlayan bir kalın kaş tasarımına ulaşmaları gerekir. Aksi halde kalın kaşlar düz tasarımları ile günümüzde trend olarak öne çıksa da düz kalın kaş modelleri herkese yakışmayabilir. Düz ve kalın kaşlar daha çok, uzun yüz hatlarına sahip olanlara yakışır. Kare, dikdörtgen, kalp yüz şekli gibi yüz hattına sahip olanlar, size uygun kaş modeline göre, kavisli ya da kalkıp kaş modellerinin kalın tasarımlarını deneyebilirsiniz.

Kalın Kavisli Kaş Modelleri

Kalın kaş modelleri arasında yer alan, kavisli kalın kaş modelleri özellikle; yuvarlak yüz hattına sahip olanlara yakışır. Ama tabii kare, dikdörtgen, kalp yüz şekli gibi yüz hatlarına sahip olanlarda kavisli kaş tasarımlarını deneyebilirler.

[haber id=”46684″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.