Kahve Saç Renkleri

09.09.2015
1.566
A+
A-
Kahve Saç Renkleri

Kahve saç renkleri için değişik tonları seçerek, yeni trendleri sizlere tanıtmak istedik. Bunu da hem resim galerimizdeki örneklerle hem de içeriğimizdeki bilgilerle sağlamaya çalıştık.


Kahve saç renkleri farklı bir çok şık tondan oluşmakta ve seçim yapmak gerçekten zor olmaktadır. Bu zorluğu kolaylaştırmak için sizlere fikir vereceğini düşündüğümüz değişik tonları hazırladık ve resim galerimizde yer verdik. Saç renkleri konusunda ilginizi çekebilecek olan diğer içeriklerimizi de sizlere sunmak istiyoruz. Bu nedenle aşağıdaki linkleri paylaşıyoruz.

Karamel Saç Rengi

Balköpüğü Saç Renkleri

 

Kahve Saç Renk Tonları

Kahve saç renk tonları arasında koyu ve açık tonlar dışında ara tonlara da yer verdik. Burada kendinize yakışanı seçmeniz için biraz daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra sizlere kahve saç renk trendleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Son sezonların modasında göze çarpan tonlar genel olarak açık olanlardır. Hatta bal köpüğüne yakın tonlar olarak da tanımlamak mümkündür. Kestaneye yakın ve daha koyu tonların ise daha az kullanıldığını görmekteyiz. Bu durum koyu kahve saç renklerinin demode olduğu anlamına gelmez. Trend olmadığı, size yakışmayacağı anlamında da değildir, elbette. bu sebepten dolayı da sizlere her tondan kahve saç renk modelleri sunumunu yapmak istedik. Aşağıdaki galerimizde her tondan kahve saça ulaşmanız mümkün. Sizlerden ricamız, konu altlarında ve yine aynı şekilde resimlerin altlarında yer alan yorum bölümlerine görüş ve fikirlerinizi aktarmanız.


FOTO GALERİ / Kahve Saç RenkleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.