Küçük Dövme Modelleri

29.09.2015
3.903
A+
A-
Küçük Dövme Modelleri

Küçük dövme modelleri için çok değişik kataloglardan bir seçim ve eleme yaptık. Bu eleme sonucunda bizlere göre en güzel ve şık olanlarını yazımıza ekledik.


Küçük dövme modelleri klasik örneklerle sınırlı değildir. Çoğu örneğin birbirlerine benzediğini görmüşsünüzdür. Biz hem klasik hem de son trendlere uygun olan en güzel küçük dövme modellerini seçtiğimizi düşünüyoruz. Aşağıdaki görsel alanında bütün bunları inceleyebilirsiniz. Görsellerin bitiminde, son moda küçük bayan dövme modelleri hakkında ip uçları vermeye çalışacağız. Şimdi sizlere bazı içeriklerimizden bir örnek sunuyoruz. Bu linke tıklayarak o yazımıza ve görsellere gidebilirsiniz. Şimdi görseller ve son trend bayan küçük dövmelere geçiyoruz.

Bayan Dövme Modelleri

Bayan Küçük Dövme Modelleri

Küçük dövme modelleri bayan örneklerine baktığımızda klasikler arasında kedi ve çapa modellerini görmekteyiz. Bu küçük dövmeler çok sık kullanılıyor ve oldukça da hoş bir estetik sergiliyor, denebilir. Bunların dışında daha yeni ve trend modeller arasından bazı örnekler sunmak gerekirse, fil ve balık gibi ancak daha da farklı işlenmiş olan hayvan figürleri dikkat çekiyor.

Ayak, bilek, kol, omuz, bel, sırt, göğüs, kulak yanı gibi çok sayıda alanda yer alabilen bu örnek modeller beğeniliyor. Bu modellerle ilgili sizlerin düşüncelerini hem biz merak ediyoruz hem de yeni ziyaretçilerimizin merak edeceğini düşünüyoruz. Bu sebeple de konularımızın altlarında bulunmakta olan yorum alanlarını kullanmanızı rica ediyoruz. Aynı zamanda resim alanlarının altında da bulunan bu yorum bölümleri, sizlerin düşünceleri paylaşması için eklenmiştir.


FOTO GALERİ / Küçük Dövme ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.