2014 Mezuniyet Elbise Modelleri ve Fiyatları

29.01.2014
2.438
A+
A-
2014 Mezuniyet Elbise Modelleri ve Fiyatları

Bugünkü yazımızda mezun olup hayata atılacak hanımlar için biraz araştırma yaptık ve mezuniyet 2014 mezuniyet kıyafetleri ve fiyatları konusunda bilgi vermeye çalıştık.


Vizesiydi finaliydi derken bu dönem geçti gitti bile. Son sınıf zaten geldi çattı. 2. dönem ise göz açıp kapayıncaya kadar geçer bir de bakmışsınız ki mezuniyet geceniz gelmiş çatmış. Ve sizin mezuniyet kıyafetiniz yok.

Bu yüzden biz sizlerle böyle bir yazı paylaşalım dedik şimdiden. Hazır yarıyıl tatilindeyken en azından kafanızda mezuniyet kıyafet modellerini canlandıralım istedik. 2014 mezuniyet kıyafeti önerilerinde bulunmak istedik.

Gelelim bu yıl için önerilerimize genç bayanlar yaşınızın enerjisine göre renkler ve modelleri mezuniyet kıyafetleri 2014 yılı için ilk önerimiz olacaktır. Yani canlı renkleri tercih etmekten korkmayın. Kırmızılar maviler sarılar pembeler de tercihlerinizin arasında bulunsun. Eğer 2014 mezuniyet elbise modellerinden siyah rengi tercih edecekseniz daha hareketli eteğe sahip modelleri tercih edin.

Eğer taşlı abiye modellerinden biri mezuniyet kıyafeti için istiyorsanız mümkün olduğu kadar küçük ve kıyafetin sadece bir yerinde olsun.

2014 payetli mezuniyet abiye elbise modelleri ise ilk tercihleriniz arasında olabilir. Uzun veya kısa fark etmez.

Gelelim asıl meseleye yazı başlığımız 2014 mezuniyet elbise modelleri ve fiyatları idi. Hala öğrenci olan birisi için mezuniyet elbise fiyatları biraz anne baba cebi yakacak gibi. Çünkü tasarımcılar artık bu özel gece için çok özel tasarımlara imza atıyor. Tabi bu da beklentiyi her konuda yükseltiyor. Fakat her şeyin ekonomik bir yolu bulunur.


Ama en genel hatları ile 2014 mezuniyet için abiye elbise fiyatları hoş iyi duran bir elbise en azından 150 TL’den başlayıp üst sınırı açık olarak devam ediyor.


FOTO GALERİ / 2014 Mezuniyet Elbise Modelleri ve FiyatlarıZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yeliz dedi ki:

    inanılmaz güzellikte mezuniyet elbise modelleri var çok beğendim.

  2. hanife dedi ki:

    mezuniyet elbise modelleri il ilgili fiyatlarınız yok mu kaç lira bu mezuniyet elbiseleri?