Kadın ve Moda

Doğal Saç Renkleri

19.11.2019
Doğal Saç Renkleri

Her yıl birbirinden farklı renklerin ilgi görmeye devam ettiği saç boyaları arasında özellikle doğal tonlar çok daha dikkat çekici hale geliyor. Yapay görünüm yerine daha doğal bir görünümü özel boyalarla yakalamak için sarı ve siyah gibi ana renklerin yanı sıra ara ve özel tonlar kullanılabiliyor. Bu sayede modeller de birbirinden farklı olarak her zaman için ilgi görmeye devam edebilecek yapıya sahip oluyor. Doğal renklere sahip saçlar, kıyafetlerinizin de ön plana çıkmasını, yaptığınız kombinlerin daha güzel bir şekilde yansımasını sağlayacaktır.

2020 En Güzel Doğal Saç Rengi

Doğal Saç Renk Tonları

Doğal saç renkleriyle güzel bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından özel olarak kumral ve karamel renk tonlarına ilgi gösteriliyor. Bu renkler hem son derece dikkat çekici bir yapıya sahip oluyorlar hem de uzun süre kullanımlarda, yeterli bakım yapıldığı taktirde yıpranma gibi bir durum söz konusu olmuyor.

En Güzel Doğal Saç Rengi 2020

Herkes tarafından doğrudan kumral ve bu renge yakın tonlar için seçim yapılabilir. Kıyafetlerle güzel görüneceği gibi, hem gece hem de gündüz vakitlerinde ortamın en dikkat çeken kişisi olmaya aday olacaksınız. Kumral tonlarına yakın renklerin yanı sıra, altın kahve ve küllü renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renklerin her biri, esmer veya açık tenli olmanız fark etmeden doğrudan güzel görünmenizin önünü açacaktır.

2019 En Güzel Doğal Saç Rengi

Altın Kahve Tonlarında

Altın kahve ve bu tonlardaki saçların yoğun bir şekilde ilgi görüyor olması, özellikle genç ve orta yaşlı bayanlar tarafından yapılacak kombinlerin de buna uygun hale gelmesini sağlıyor. Kıyafet seçimlerinizi yaptığınız gibi, saçlarınız için de seçimizi yüz hatlarınıza ve gülüşünüze uygun şekilde yapmalısınız. Bu sayede hem güldüğünüzde hem de gün içerisinde farklı mimiklerinizde çok daha dikkat çekici bir halde olacaksınız. Altın kahve, her ortamda parlamanızı sağlayacaktır.

Mısır Örgüsü Yapımı

Mısır örgüsü, uzun saçlı bayanlar tarafından özellikle çok güzel bir model olması nedeniyle sürekli olarak tercih edilebiliyor Örgünün yapım aşamalarının atlanmaması,...

Doğal Küllü Saç Renkleri

Küllü renk görünümündeki renk seçeneklerinde ton seçimini yaptığınızda, özellikle de doğal küllü renklerin yüzünüzü çok daha güzel bir görünüme kavuşturacağına emin olabilirsiniz. Yaz veya kış fark etmeksizin kullanıma uygun olmasının yanı sıra, yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak ve gülüşünüzün parlamasına yardımcı olacak bir görüntüyü ortaya çıkaracaktır. Özellikle küllü, katlar halinde renklerin yerleştirildiği ve saçın genelinde bakımlı görünüme ulaşılması sağlanan modellerle birlikte kullanılabilir.

En Güzel Doğal Saç Rengi 2019

Kısa veya uzun saça sahip olmanız da küllü saçın çirkin bir görünüm oluşturmasının nedenleri değildir. Özelikle dolgun, düz ve parlak şekilde saç tasarımlarının yapılmak isteniyor olması halinde küllü modeller tercih edilebilir. Sadece bu yıl değil, çok uzun yıllardır küllü tonlardaki ve modellerdeki seçeneklere yoğun bir şekilde ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Siz de kendi yüz hatlarınıza uygun bir şekilde bu tonlara yönelebilir, yüzünüze ve saç yapınıza en uygun şekilde kesimin ve bakımın ardından bu renklerin uygulanmasını talep edebilirsiniz.

En Güzel Doğal Saç Rengi

Kumral Tonlarında Doğal Renkler

Esmer veya beyaz tenli olmanız da karamel, kumral renk seçeneklerini kullanmanıza engel değil. Koyu veya açık renk kıyafetler giyiyor olmanız da saçlarınızın ön planda olmasını engellemeyecektir. Doğrudan ortalama ton veya daha açık tonlar üzerinden incelemeyi yapabilir, kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz tonu kısa süre içerisinde oluşturarak hazırlayabilirsiniz. Güzel bir ton elde ettikten sonra her birini uzun süre boyuca değerlendirebilir, hiçbir problem yaşamaksızın sadece günlük bakımlarını yaparak dahi bu renklerin görünümünüze doğrudan etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Vişne Çürüğü Saç Rengi

Vişne çürüğü saç rengi sadece görünümünden ötürü bile bakım sürecinde en çok dikkat edilmesi gereken renklerden biri olduğunu gösteriyor Özellikle dikkat edilmesi...

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.