Kadın ve Moda

Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı

14.09.2015
Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı

Havlu kenarı modelleri ve yapılışı içeriğimizde yeni modeller ve aynı zamanda da nasıl yapıldıkları hakkında anlatımlı örnek vereceğiz.

Havlu kenarı modelleri ve yapılışı için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Örgü havlu kenarı motifleri galerimiz dışında sizlerle bir örnek üzerinden yapılışını da paylaşacağız. Bu konulara geçmeden hemen önce ise bir kaç yazımızı okumanızı öneriyoruz. Bu yazıların faydalı olacağını ve sizler tarafından da beğenileceğini düşünmekteyiz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri Yeni

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

Bu yazıların linklerini paylaştıktan sonra artık yeni havlu kenarı modelleri için galerimize geçebiliriz. Hemen arkasından da bir örnek modelin yapılışını anlatacağız.

Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı

Havlu kenarı örnekleri anlatımlı şekilde karşınıza gelsin diye, güzel bir motif seçtik. Listenin en başında yer alan havlu kenarı örneği, birazdan sizlerle olacak. Şimdi hangi motif olduğunu görmeniz için örnek resmi paylaşıp hemen yanına ise açıklama resmini koyuyoruz. Resmi büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacak.

Bu örnek modelden hemen sonra ise son sezonların modalarına değinmek istiyoruz. Son senelerdeki desen ve motiflerde hayvan figürleri ön plana çıkıyor. Bunlar arasında kuşlar ve kelebek ilk sırada geliyor. Daha önceki senelerde de moda olan bu motifler, son seneler yeniden çok kullanılan örnekler arasındaki yerini almayı başardı. Bunlardan hariç ise halkalı modellerin çok fazla talep gördüğü söylenebilir. Bu tür modeller ve diğer örnekler için konu başında vermiş olduğumuz linklerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yorum bölümlerimizden de bizlere ulaşabilir ya da diğer ziyaretçilere mesajlar bırakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar