Kadın ve Moda

Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014

07.05.2014
Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014

Sevgili hanımlara bu hafta havlu kenarları ile ilgili güzel bir yazı ve görsel hazırlama çalışması yaptık. Her gün farklı bir konu ile birçok güzel görseli bir araya getirerek sizlere görsel zenginliği sunarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Havlu kenarı modelleri ve örnekleri 2014 yazımız da birbirinden güzel havlu kenarlarını sizlere özene bezene hazırlamaya çalıştım.

Önceki yazılarımızda havlu kenarlarına ilişkin birkaç tane daha yazı bulabilirsiniz. Mavimenekse.com sitemizde ki arama kısmından istediğiniz yazıyı arayabilirsiniz.

Havlu kenarı örnekleri önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi bayanların evde mutfakta kullandığı havluların kenarlarında sıkça rastlayabiliriz. Tabi bu günlük kullanımda tercih ettiğimiz havlu kenarı örnekleridir. Ve bu havlu kenarı örnekleri daha sade ve kullanımı zorlaştırmayan türden havlu kenarı örnekleridir. Fakat özel diye nitelendirebileceğimiz havlu kenarları var ki bunlara çok önem veririz. Bunlar hediyelik havlu kenarı örnekleri, çeyizlik havlu kenarı örnekleri gibi sıralayabiliriz. Bunların yanında tür olarak da havlu kenarlarını sınıflandırabiliriz. Çiçek desenli havlu kenarı modelleri, çeyizlik havlular, süslemeli havlu kenarı örnekleri, hayvan motifli havlular, meyve desenli havlu kenarları, özel tasarım havlu kenarları gibi sınıflandırmalarda yapabiliriz.

Hanımların en çok tercih ettiği havlu kenarları genellikle çiçek desenli havlu kenarlarıdır ve bence çok ta güzel bir tercihtir. Çeyizlik havlu kenarlarına diyeceğim yok çünkü çok farklı havlu kenarı örnekleri ile en güzel havlu kenarı örnekleri ortaya çıkabiliyor. Eee çeyizlik havlu kenarı çok önemli çünkü hemen hemen her bohçada ve çeyiz sandığının içinde en az birkaç tane olması gerekiyor.

Hanımlar arasında boncuklu havlu kenarı örneklerini tercih edenlerde var. Fakat bu boncuklu havlular makineye atıldığında sorun çıkartabiliyor. Onun için benim pek tercihlerim arasında değil. Güzel bir görünüm ortaya çıktığı kesin ama dediğim gibi kullanımına da bakmak gerekir diye düşünüyorum.

Sizlere aşağıda bir araya getirmiş olduğumuz havlu kenarlarından örnekler alarak kendi havlu kenarlı havlularınızı örebilir isterseniz mutfağınızda isterseniz de eşinize dostunuza hediye edebilirsiniz. İyi örgüler dileğiyle…

Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014 resim galerisine bakınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. buse dedi ki:

  havlu kenarı modelleri ve önerinizi çok beğendim.

 2. zehra dedi ki:

  birbirinden harika çok güzel havlu kenarı örnekleri var

 3. gülay dedi ki:

  resimlediğiniz havlu kenarı örneklerini çok beğendim.

 4. irem dedi ki:

  mutfak havlu kenarı modelinin fiyatını öğrenebilir miyim.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar