Kadın ve Moda

Göz Altı Kırışıklıkları için Yaş Maya Maskesi

12.11.2019
Göz Altı Kırışıklıkları için Yaş Maya Maskesi

Göz altı kırışıklıkları belirli bir dönemden sonra, herkeste var olan bir durumdur. Güzelliğine ve bakımına önem veren kadınlar, tabii bunu doğal ya da kimyasal yollar ile çözmek isteyebilir. Düzenli bir şekilde cilt bakımı yapılırsa, bu tarz sorunlar ile karşılaşma oranınız da tabii ki düşer. Makyaj kullananlar ya da kullanmayanlar fark etmeksizin, dış etkenlere maruz kalan cildinizi korumak için, günlük rutin cilt bakımınızı yapmanızı öneriyoruz. Var olan göz altı kırışıklarınız içinse, doğal maskeleri her hafta en az iki defa uygulayabilirsiniz. Bunlardan biri olan yaş maya maskesini de düzenli bir şekilde kullandığınızda, kırışıklıklardan kurtulduğunuzu görebilirsiniz. Göz altı kırışıklıkları için yaş maya maskesi ile daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yaş Maya Maskesi Yapımı

Göz Çevresi İçin Yaş Maya Maske Tarifleri

Yaş maya maskesi tarifi:

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı yaş maya

• 1 çay kaşığı süt

Hazırlanışı:

Malzemeleri bir kabın içinde karıştırın, ardından göz altı çevresine parmak uçlarınızla uygulayın. Yaklaşık 10 dk. bekletin ve yıkayın. İlgili maskeyi, düzenli bir şekilde yapmaya özen gösterin. Her hafta birkaç defa uyguladığınızda, sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yağlı Ciltler İçin Yaş Maya Maskesi

Göz altı kırışıklıkları için yaş maya maskesi, yağlı ve karma ciltler için farklılık gösterebilir. Yağlı bir cilde sahipseniz sizlere sunduğumuz ilgili tarifi deneyebilirsiniz.

Yaş Maya Maskesi Kullananlar

Yağlı cilt için yaş maya maske tarifi:

• 1 çay kaşığı yaş maya.

• 1 çay kaşığı elma suyu.

Hazırlanışı:

Bir kabın içinde, yaş maya ve elma suyunu homojen kıvama gelene kadar karıştırın. Ardından göz çevrenize parmak uçlarınızla nazikçe sürün. Yaklaşık on dakika sonra yıkayabilirsiniz.

[haber id=”34358″]

Karma Ciltler İçin Yaş Maya Maskesi

Karma ciltler için, göz altı kırışıklıkları için yaş maya maskesi tarifini aşağıdaki gibi uygulamalarını öneriyoruz.
Karma cilt yaş maya maske tarifi:

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı yaş maya.

• 1 çay kaşığı arı sütü.

• 1 çay kaşığı nar çekirdeği yağı.

Hazırlanışı:

Bir kabın içinde, tüm malzemeleri homojen kıvama gelene kadar karıştırın. Ardından göz altı kırışıklarınıza dikkatli ve özenli bir şekilde sürün. Parmak uçlarınızla nazikçe uygulayabilirsiniz.

Yaş Maya Maskesi Faydalı Mı

Kaz Ayaklarına Karşı Yaş Maya Maskesi

Göz altı kırışıkları için yaş maya maskesi ile daha kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Doğal maske karışımı doğrultusunda sağlıklı bir karışım olduğu içinde rahatlıkla cildinize uygulayabilirsiniz. Kırışıklarınızdan tamamen kurtulabilmeniz ya da hafiflemesi için, tabii ki maskeyi düzenli bir şekilde her hafta uygulamanızı öneriyoruz. Aksi takdirde kaliteli bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu nedenle düzenli uygulanması oldukça önemlidir. Yaş maya ile birden fazla maske tarifi bulunur. Her biri de daha güzel ve kusursuz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Yaş maya maskesi, kırışıklardan kurtulmanıza yardımcı olduğu gibi cildinizin daha gergin ve parlak olmasını sağlar.

Kırışıklıklara İyi Gelen Yaş Maya

Birbirinden farklı besleyici ve bakım içeren yaş maske tarifleri söz konusudur. Yaş maya maskesi, bal ile buluştuğunda ise sizlere daha parlak ve hoş bir cilt sunar. Göz altı kırışıkları için yaş maya maskesi tariflerini farklı şekillerde sizlerde deneyebilirsiniz.

Göz Altı için Yaş Maya Maskesi

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı süt-yağsız.

• 1 çay kaşığı yaş maya.

• 1 çay kaşığı bal.

Hazırlanışı:

Bir kabın içinde tüm malzemeleri homojen kıvama gelene kadar karıştırın. Ardından göz altı kırışıklarınıza, özenli bir şekilde uygulayın. Her hafta en az üç defa uygulamanızda bir sakınca yoktur. Tabii düzenli bir şekilde kırışıklarınızdan tamamen kurtulana kadar uygulamanızı öneriyoruz. Ayrıca ek olarak farklı maske tariflerini de tabii ki aynı anda kullanabilirsiniz. Böylece daha hızlı sonuç almanız olasıdır.

[haber id=”35252″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.