Kadın ve Moda

Geçici Dövme Modelleri Bayan

17.10.2015
Geçici Dövme Modelleri Bayan

Geçici dövme modelleri bayan örnekleri arasından en beğendiklerimizi sizler için sergiliyoruz. Bu arada bir seçim de kendi galerimiz içerisinde yapacağız ve en güzeller ile en kötüleri belirleyeceğiz. İkişer modelle ilgili yorumlarımız sayfanın sonunda yer alacak.

Geçici dövme modelleri bayan stilleri için çok sayıda modeli aşağıda sunuyoruz. Bunların da arasında bir seçim yaparak, hangilerinin daha güzel olduklarını paylaşmak istiyoruz. İki adet en güzel ve iki adet de en kötü seçeceğiz. Bunu sayfanın sonunda, galerinin altında yapacağız. İkisini de hemen aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Sizler için bir kaç yazımızı da sıralayalım. Bu yazılara göz atmak isterseniz, tıklamanız yeterli olacaktır.

Küçük Dövme Modelleri

Bayan Dövme Modelleri

Bayan Geçici Dövmeleri

Bayan geçici dövmeleri değerlendirmemizde sizlere en güzel iki model ve en çirkin iki modeli seçeceğiz. Bakalım ne kadar aynı fikirdeyiz ya da ne kadar farklı fikirlere sahibiz. İlk olarak en beğendiğimiz ve favori olarak belirlediğimiz modelle başlayalım. Galerimizin 8. sırasında bulunmakta olan bayan geçici dövme, gerçekten oldukça şık ve etkileyici duruyor. Bu dövme bizim için en iyi geçici bayan dövmesi diyebiliriz. İkinci sırada olan ve ikinci en çok beğenmiş olduğumuz geçici dövme, galerimizde üçüncü sırada olan model oldu. Bu modeli sevdik ve hoş bir görüntüye sahip durumda. Şimdi sırada en kötü ve çirkin bulduklarımız var. Biz en güzelleri seçerek sizlerin karşısına çıkardık. Ancak bu galeride de bir seçim yaptığımız için her ne kadar güzel de olsalar, diğerlerine göre kötü görünen modeller de mevcut. En sonda yer alan ve dizden aşağıya kadar ayağı kaplamış olan dövme kötü görünüyor. Bu dövmeyi sevenler de mutlaka olacaktır ama tavsiye etmiyoruz. Sondan beşinci sırada olan ve sadece parmakta görünen baykuş modeli de sınıfta kaldı. Hiç beğenmedik. Siz de size göre en iyileri ve en kötüleri seçerek, yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.