Kadın ve Moda

Erkekler için Düz Saç Modelleri

03.08.2019
Erkekler için Düz Saç Modelleri

Erkeklerde genellikle saç tipi düz ve kısadır. Kişinin kendi beynileri doğrultusunda saçın üst kısımları uzun tutulup kenarları ve hakları kısacık kestirip kullanım her zaman en çok tercih edilen olmuştur. Diğer yandan batı düz saçlı erkekler kakül bile tercih edebilmektedirler. Fakat bu saç tarzına sahip bir erkek bir çok modeli kendinde rahatlıkla kullanabilir ve farklı tarzlar yaratabilir.

Düz Saçlar Erkek Yeni

Saç şekillendirme olayı kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de büyük önem taşımaktadır. Erkekler saç şekillendirme de artık her geçen gün gelişen yöntemler sayesinde rahatlıkla bir çok şekli kullanabilmektedirler. Gelişen yöntemleri uygulamak kendilerini özen göstermek ve aynı zamanda düzenli bakımlarını yapmak çok önemlidir. Erkekler arasında saç değişikliği yapmak bir kadın kadar aktif bir durum olmasa bile yine de model farklılıkları arayışları her zaman olmuştur. Düz saç modelleri nde önemli olan noktalardan biri ve ilk akla gelen saç şekillendirme ürünleridir.

[haber id=”22690″]

Nemli saçlara uygulanan şekillendirici ürünler sayesinde erkeklerin adeta bir kurtarıcısı haline gelmiştir. Yıkanan saçların hafif kurutulmasından sonra saç şekillendirici ürünler kullanılmakta veya verilen şekilli uzun süre koruma sağlanmaktadır. Şekillendiriciler, spreyler ve benzeri gibi seçenekler bulunmaktadır.

2019 Düz Saçlar Erkek

Başlıklar

Erkekler için düz saçlar dalgalı ve kıvırcık saçları oranla daha avantajlıdırlar. Düz saçlı olan erkekler istedikleri zaman saçlarını kontrol altına alabilirler. Saçın en önemli özelliği de budur denilebilir. Erkekler için düz saçları uygulanacak çok model bulunmaktadır. Bu modelleri neler olduğunu ve istediğiniz zaman uygulaya bilmeniz için sizlere birkaç önerimiz olacaktır.

Kakül Modeli

Kakül modeli genellikle anlı çok açık olan erkekler tarafından tercih edilmektedir. Düz saçlarını anlasa bekleyecek kaküllü bir sitil tercih edilebilir. Son zamanlarda özellikle de gençlerde sıklıkla aslında bilen bir modeldir.

Düz Saçlar Erkek 2019

Orta Uzun Saçlar

Kul bir görünüme sahip olmak istiyorsanız saçlarınızı orta uzunlukta bırakıp yandan ayırmanız yeterli olacaktır. Öyle ki saçlarınızın ön kısmında kaplar varsa görünüm bohem bir hal alabilir. Farklı ve oldukça şık bir tercih olan bu kesim stilini tercih etmeniz doğru olabilir. Genellikle de bu kesimi düz saçlı kişilerin kullanması doğru olur.

Yeni Nesil Asker Traşı

Bu saç sitilini son zamanlarda oldukça fazla görmekteyiz. Ön kısımdan arkaya doğru kısalmaya başlayan bu saç kesimi orijinallik arayanlar için bire bir modeldir. Aynı zamanda rahat şekil almasıyla da ne yaz aylarında sıcaklardan ötürü erkekler tarafından sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Saç kesimi yaptıracağımız zaman bu modeli de tercih etmeniz açısından aklınızda bulunması gereken bir modeldir.

Düz Saçlar Erkek

Atkuyruğu Modeli

At kuyruğu modeline son zamanlarda artık her yerde görmekteyiz. Düz saçlıysanız saçlarınızı çok rahat şekilde kontrol altına alabildiğiniz için at kuyruğunu tercih edebileceğiniz söylenebilir. Düz savaşlarda genellikle son zamanlarda erkeklerin tercih ettiği yan taraflarının kısaltılıp üst taraflarının uzun bırakılıp toplanmasını sağlayan farklı bir Sitiller. Genellikle de genç kesim tarafından tercih edildiği görülmektedir. Farklı bir görünüm yakalamayı isteyen ve dikkat çekici bir stile sahip olmak isteyen kişiler tarafından da tercih edildiği görülmektedir.

[haber id=”21382″]

Erkek Düz, Kısa Saç Modelleri

Erkeklerin genellikle çoğunluğunda düz ve kısa saçlı dilleri görülmektedir. Bir çok erkek, kısa saç modeline sahip olduğu için saçıl şekil vermekte zorlanmamaktadır. Yanları kısaltılıp üstleri uzun bıraktım saç modelinden geriye tarayarak özel bir görüntüye sahip olmanız mümkündür. Saçlarınızın geriye doğru yatması süre sonra bozulacağına için saç spreyleri ile sabitlemeniz doğru olur. Erkek saç modelleri nde en çok tercih edilen modellerin başında bu Sitil gelmektedir. Düz saç modelleri içerisinde şekil vermekten yana değilseniz saçlarınızın tamamını aynı boydaysa oldukça güzel ve cool gözüken saç modellerini deneyebilirsiniz. Saç şekillendiricilerden jöle kullanımı size kolaylık sağlayacaktır. Saçlarınıza fon yardımıyla da şekillendirici ürünlerle de sabitleyici modeller verebilirsiniz. Düz saçın her zaman erkekler için bir avantajı olduğunu ve istedikleri modeli kolaylıkla uygulamaları mümkün olmuştur.

2019 Düz Erkek Saç Modelleri

Düz Saçlar İçin Nasıl Kesim Yapılmalıdır?

Günümüzde kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de saç kesim modelleri zaman ve modayla birlikte değişiklik göstermektedir. Saç kesim modelleri aynı zamanda saçın yapısına göre de değişebilmektedir. Saçın tipi eğer düşse kesin de bir tık daha şanslı payı bulunmaktadır. Her model rahatlıkla düz saçlara uygulanabilmektedir. Yan tarafları çok ağladım üst taraf biraz bırakılan saç tipleri özellikle gençler başta olmak üzere sıkça erkekler tarafından tercih edilen bir kesim tarzı olmuştur.

Bazıları da saçlarını doğal hatta salaş bırakmak isterler. Düz saç tipine çok yakışan bir stil olması sayesinde nasıl bir kesimi uygulamalı ve kişinin yüz yapısına gidecek doğru kesimi bulmaları önemlidir.Bunun yanı sıra saç bakımı kadın ya da erkek olsun her zaman önemli konulardan biri olmayı başarmıştır. Saç bakımı konusunda içerisinde ilk önce saç cinsine uygun bir şampuan seçilmesi en önemli noktalardan biridir.

Sağlıklı saçlara kavuşmak ve bunu daima alışkanlık haline getirebilmek için saç bakımına dikkat etmek gerekir. Çok sıcak su ile banyo yapmak saçları her zaman yıpratan bir durumdur. Düz ve ince telli saç şekillendiriciler ile saçlarınızı hacim kazandırmanız mümkündür. Saç bakımında kaliteli ürünler kullanmak ve kimyasalları mümkün oldukça az tercih etmek her zaman önceliğiniz olmalıdır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar