Kadın ve Moda

En Güzel Elbiseler

31.08.2015
En Güzel Elbiseler

En güzel elbiseler konumuzda özenli bir biçimde seçilmiş ve son yılların en çok sevilen örneklerinden olan modelleri görebileceksiniz.

En güzel elbiseler her ne kadar taraflı ve tartışmalı bir konu olsa da kendimize göre yapmış olduğumuz seçimlerde, en güzel bulduğumuz moda kıyafetleri karşınıza çıkarmaya uğraştık. Elbiselerin kesim ve şekilleri değişik olduğu kadar, renkleri de oldukça farklı tonlardan meydana gelmektedir. Sizlere bizlerin favorisi olan ve son zamanlara bakıldığında çok sevilen örneklerden söz etmek gerekirse, önü kısa arkası uzun olanları işaret edebiliriz. Bir başka konumuzda da diğer modellere göz atabilirsiniz. Şık Elbiseler

Başlıklar

En Güzel Kısa Elbise Modelleri

En güzel kısa elbise modelleri için aşağıdaki galerimizde birçok örneği görebileceksiniz. Bu kısa elbiseler arasında hem daha fazla bilinen markalardan hem de daha az bilinenlerden modeller bulunmaktadır. Kısa elbiseler arasında renklerin genel olarak daha koyu olduğu sizlerin de dikkatini çekecektir.

Bunların dışında diğer modellerle ilgili bilgi vermek gerekirse, asimetrik kesimli örneklerin de yine kendisini fazlasıyla gösterdiği rahatlıkla söylenebilir. Bunlardan renk olarak da saks mavisinin öne çıktığını ifade edebiliriz. Bir başka konumuzda şu örneklere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Diz Altı Elbise Modelleri

En Güzel Uzun Elbise Modelleri

En güzel uzun elbise modelleri bu modeller arasında en dikkat çekenlerdir, diyebiliriz. Bu elbiseler arasında straplez modellerden, yakası kapalı modellere kadar örnekler yer almaktadır. Sezonun şık modellerinden örnek vermek gerekirse, yukarıdaki galeride de görebileceğiniz gibi siyah modeller oldukça dikkat çekiyor.

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz. Uzun Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.