Kadın ve Moda

Düz Topuz Saç Modelleri

21.12.2015
Düz Topuz Saç Modelleri

Düz topuz saç modelleri konumuzun alt kısımdaki galerisi için çok sayıda örnek hazırladık. Ancak bazı düz topuz modelleri daha farklı ve belki konuya da uygun değildi. Buna rağmen çok beğendiğimizden galeriye ekledik. Bir de en beğendiklerimizden bir kaç modeli seçtik ve yorumladık.

Düz topuz saç modelleri yazımızın içerisinde hem bir galeri bölümü yer almaktadır hem de bize göre en şık olanları seçmiş olduğumuz bir yorum alanı mevcuttur. Bu saç modelleri arasında değişik stiller karşınıza çıkabilir. Dalgalı, kıvırcık, uzun ya da kısa olmak üzere, farklı örneklerden özellikle çok sayıda tasarım seçtik. Tüm bunlardan önce ise bir kaç tane yazımızı sizlere sunmak istedik. Bu yazıları linklendirerek sıralıyoruz. İncelemek ve detayları öğrenmek için tıklamanız yeterli olacaktır.

Yandan Topuz Saç Modelleri için tıklayınız.

Abiye Topuz Saç Modelleri için tıklayınız.

Ensede Topuz Modelleri ve Yapılışı için tıklayınız.

Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı için tıklayabilirsiniz.

Topuz Saç Modelleri için tıklayınız.

Dağınık Topuz Modelleri için tıklayınız.

Düz Topuz Saç Örnekleri

Düz topuz saç örnekleri ve stilleri için seçmiş olduğumuz modelleri galerimizde gördünüz. Bununla da yetinmeyerek, bir seçim daha yapmak istedik ve bir kaç tane modeli, diğerlerinden daha güzel bulduk. Sıra numaralarına göre açıklayıp yorumlayacağımız bu düz topuz saç modelleri, bizlerin fikirlerine göre şekillendir. Sizler de kendi sıralamanız için yorum alanımızı kullanabilirsiniz. On numaradaki hem doğal hem de kahküllü düz topuz saç modelini çok beğendiğimizi hemen söyleyelim. Bizler tarafından en fazla beğenilen örneklerden birisi bu model. Sondan beşinci sıradaki model düz değil dağınık ancak çok beğendiğimiz için galeriye almıştık. Şimdi de en beğenilenler arasında da alıyoruz. Yine sondan üçüncü sıradaki modeli de en beğenilenlerin arasına alıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar