Kadın ve Moda

Düz Saç Kesimi Modelleri

16.10.2015
Düz Saç Kesimi Modelleri

Düz saç kesimi modelleri, sitemizde onlarca şık stille karşınıza çıkacak. Bu modeller arasında da bir seçim yapacağız ve en güzel olanı belirleyeceğiz. Ayrıca ikinci en güzel ve iki adet de en beğenmediğimiz düz saç örneğini yorumlayacağız.

Düz saç kesimi modelleri arasından seçim yapmak zor olsa biz seçim yaparak, yorumlarımızı sayfanın sonunda sizlerle buluşturacağız. En güzel hangisi, ikinci en güzel hangisi ve iki tane en az şık bulunan modeli değerlendireceğiz. Aşağıdaki galeride sunduğumuz bu düz saç kesim modelleri ne kadar güzel de olsa çok daha güzeller ve daha az güzeller de tabi ki mevcut. Bazı yazılardan seçim yaptık ve sıraladık. Belki o konulara da bakmak istersiniz. Konu başlıklarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bayan düz saç modelleri de hemen aşağıda yer almaktadır.

Uzun Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri

Saç Aksesuar Modelleri

En Güzel Saç Renkleri

Saçları Düz Tutmanın 7 Yolu

Düz Saç Kesim Stilleri

Düz saç kesim stilleri için söylediğimiz gibi bir seçim yapacağız. Sizinle ne kadar aynı fikirdeyiz, bakalım. Toplamda 4 adet modelden söz edeceğiz. İkisi beğenmediğimiz ikisi ise en beğendiğimiz modellerden olacak. En fazla hoşumuza giden ve şık durduğunu düşündüğümüz düz saç stili, galeride 11. sırada olan doğal, dağınık ama oldukça şık olan model. Bu seçimin sizi şaşırttığını düşünüyoruz. İkinci olarak  en beğenmiş olduğumuz saç modeli, 9. sırada olan saç. En beğenmediklerimiz arasından ilk olarak galerimizde 1. sırada olan düz saç stilini seçiyoruz. Bu stil pek de şık durmamış ve etkileyici bir havaya sahip değil. Diğer model ise sondan 6. sıradaki diyoruz. Bu model uzun ve kabarık bir saç ortaya çıkarmış ancak estetik bir görüntü bulamadık. Sıra sizde. Her sayfanın sonunda bulunan ve ziyaretçilerimizin mesajlarını yazmaları için hazırlanmış yorum alanlarını kullanarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar