Kadın ve Moda

Dolgu Topuk Sandalet

15.06.2016
Dolgu Topuk Sandalet

Dolgu topuk sandalet modelleri eminiz ki daha önce görmüş olduklarınızdan çok daha güzel ve farklı. Galerimizi, içerisindeki muhteşem modellerle sunarken, modeller hakkında yorumlarımız da sizlerle olacak.

Dolgu topuk sandalet bu yaz da çok ilgi görecek ve yeni modellerle klasikler bir arada yer alacak. Bunlardan bir karma yaparak ve en güzelleri seçerek, görsellerimizi oluşturduk. Aşağıda da görebilecek olduğunuz gibi, çok etkileyici tasarım ve renklerde dolgu topuklu sandalet modelleri yer alıyor. Bununla da kalmayarak, aralarındakilerden hangilerinin daha güzel olduğunu da sizler için yorumladık. Editörlerimizin seçmiş olduğu dolgu topuklu sandaletler üç adet ve gerçekten oldukça gösterişli modeller.

Bu modeller arasında hangileri var bakalım. On bir numarada galeride sıralanmış olan dolgu topuklu sandalet, en güzeller arasında yer almayı başardı. Bu modelin tasarımı gerçekten oldukça hoş bu nedenle de en iyiler listesine giriyor. On dört numarada bulunmakta olan dolgu topuklu sandalet de aynı şekilde şık bir model. Farklı bir görüntüsü olan ve şık duran bu modeli de en iyiler arasına alıyoruz. Altı numaradaki model de hem sade hem de şık olması sebebiyle, bizim listemizde yer aldı. Sizlerin de aynı şekilde bir liste yaparak, yorum alanında paylaşmanızı rica ediyoruz. Ayrıca dolgu topuk ayakkabı modelleri için başka konularımız da var ve onları da sizlerle paylaşalım. Bakalım beğenecek misiniz.

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.