Kadın ve Moda

Dantel Pike Takımı Örnekleri

25.06.2013
Dantel Pike Takımı Örnekleri

Annelerimizin, babaannelerimizin sandıklarında yatak örtüsü için danteller artık yeni şeklinde daha kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dantel pike takımı örneklerinde kumaş dantellin zarifliğiyle birleşerek oldukça şık bir uyum ortaya çıkıyor.

Özellikle havaların iyice ısındığı günlerin vazgeçilmezi pikelere dantelli pike modellerinde farklı bir görüntü kazanıyor. Sandıklarınızda artık kullanılmayan eski yatak ve yastık dantellerini bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farklı renklerde ve modellerde birleştirerek oldukça hoş modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Dantel pike modelleri yazın hem yattığımızda üzerimize aldığımız hem de yatak örtüsü olarak kullanıldığı için oldukça kullanışlıdır.

Eski dantellerin değerlendirilmesinin yanı sıra çeyiz sandıklarının başköşelerinde ki yerini çoktan aldı bile.  Renkli dantellerle birlikte kullanılan beyaz zemin kullanıldığında oldukça hoş ve şık görüntü ortaya çıkmaktadır.

Dantelli pike modellerinde dantel arkasına kullanılan renkli saten kumaşlarla oldukça hoş ve şık görüntüler elde edebilirsiniz.  Yine farklı tonlarda uyumlu renkleri bir araya getirerek dantelli pike takımı modelleri elde edebilirsiniz.

Paylaştığımız dantelli pike takımı modellerini kullanarak sizinde kendinize bir tane edinerek güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. derya dedi ki:

    dantel pike takımlarını siz mi yapıyorsunuz. satın almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

  2. ş123 dedi ki:

    dantel pike takımları da fena değiller

Tüm Hakları Saklıdır.