Kadın ve Moda

Çocuk Topuklu Ayakkabı

24.09.2015
Çocuk Topuklu Ayakkabı

Çocuk topuklu ayakkabı örneklerini hem galerimizde görebilir hem de son sezonlardaki değişimlerle ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Çocuk topuklu ayakkabı için çok sayıda örnek modeli resim galerimizde bulabileceksiniz. Bu ayakkabılardan mutlaka beğendikleriniz olacaktır, diye düşünüyoruz. Çünkü çok sayıda model arasından hem moda olmaları hem de şık durmaları nedeniyle seçildiler. Bunlara geçmeden hemen önce sizlere yine çocukların sevecek olduğu yazılarımızı sıralamak istiyoruz. Bu yazıları paylaştıktan sonra hem resim galerimize geçeceğiz hem de son dönem modası hakkında bilgiler vereceğiz.

Kız Çocuk Kıyafetleri

Kız Çocuk Saç Modelleri ve Yapılışları

Çocuk Şapka Modeli

Topuklu Çocuk Ayakkabıları

Topuklu çocuk ayakkabıları için son dönem nelerin öne çıktığı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. renk konusundan başlayacak olursak klasik sıcak ve sevimli renk tonlarının çok daha sık kullanıldığı ortada. Pudra renginin de son dönemde özellikle fazla kullanıldığını söylemek, doğru olacaktır. Stil olarak ise abiye çocuk ayakkabısı için daha kısa ve küt kesim topuklu ayakkabıların daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. Bu tip ayakkabılarda yine pudra rengi ve pembe sık kullanılıyor. Çocuk topuklu ayakkabı fiyatlarına gelecek olursak 30 tl ile 80 tl ortalamasında olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu, genel ortalamadır ve her ayakkabı bu aralıkta olacak diye bir kural yok. Sizlerden ricamız, hemen konu altı bölümlerinde bulunmakta olan yorum kısımlarını kullanmanız. Bu alanlara, diğer ziyaretçilerin de göreceğini düşünerek düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Sitemizin çok daha faydalı olması için bu paylaşımlar önemli. Diğer yazılarımız için sitemizin kategoriler bölümünden seçimler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.