Kadın ve Moda

Çanta Modelleri 2016

04.09.2015
Çanta Modelleri 2016

Çanta modelleri 2016 yılı açısından bakıldığında, hem farklı hem de kombine uygun örneklerin olduğu bir sene olarak yorumlanabilir. Konumuzda hem şık ve estetik olan bayan çantalarına göz atacağız hem de trend olan ürünlerle ilgili bilgiler vereceğiz.

Çanta modelleri 2016 yılı için elbise ya da diğer aksesuarlara çok uyumlu örneklerden oluştu. Bunu yaparken iki şey üzerinde durulmuşa benziyor. Bunlardan bir tanesi renk konusunda çeşitliliğe gidilmiş, ikinci konu ise tasarımda hem spor hem de klasik çizgiler kullanılmış. Bu durum ortaya estetik ve kullanışlı modellerin çıkmasına neden olmuş, diyebiliriz.

2016 Çanta Modelleri Modası

2016 çanta modelleri modasında tasarın açısından püsküllü örnekler ön plana çıkıyor. Bu püsküllü modellerin sadece spor stilde olanlarda bulunduğunu düşünmek, yanılgı olacaktır. Çünkü abiye de dahil olmak üzere bu seneki örneklerde genel anlamda bu tip tasarımlar yer almaktadır. Sizlere diğer farklı modellerin olduğu ve sitemizdeki konulardan olan linkleri paylaşalım. Bu konular da fikir vermesi açısından etkili olacaktır diye düşünmekteyiz. El Örgüsü Çanta Modelleri diğer konunun linki ise Kot Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri 2016 Fiyatları

Bayan çanta fiyatları 2016 senesinde markaya göre değişim göstermektedir. Bilindiği gibi önemli markaların çantalarının fiyatları gerçekten oldukça yüksek. Bunun yanı sıra butik modellerin bu sene oldukça şık olduğunu ve aynı zamanda fiyat açısından çok zorlayıcı olmayacağı söylenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.