Kadın ve Moda

Büyük Beden Gece Elbisesi

08.09.2015
Büyük Beden Gece Elbisesi

Büyük beden gece elbisesi hakkında sizlere bir kaç sezonun moda ürünlerinin yanında, resim galerisi de sunarak detaylı bilgilendirme yapmayı amaçlıyoruz.

Büyük beden gece elbisesi ile ilgili olarak hem ülkemizde hem de genel olarak dünyada fazlaca tercih edilen model ve renkleri seçerek, karşınıza çıkardık. Aşağıdaki resim galerimizdeki modellerin ne kadar şık olduğunu gördüğünüzde, ayrıntılı olarak ciddi bir elemden geçtiklerini göreceksiniz. Çünkü hepsi birbirinden güzel ve hoş modellerden oluşuyor. Bu konumuz dışında sizlere fikir vermesi bakımından başka konularımızın linklerini de paylaşmak istiyoruz. İşte onlardan bir kaç tanesi.

Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri ve Fiyatları

Uzun Büyük Beden Gece Elbisesi

Uzun büyük beden gece elbisesi modellerine baktığınızda görecek olduğunuz şey, etek uçlarındaki işlemelerdir. Bu işlemeler son sezonların öne çıkan desenlerini oluşturmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken bir kaç elbise var. Bizce bunlardan birisi saks mavisi elbise, diğeri ise güpürlü siyah renk gece elbisesi. Tabi bu tercihimizin uzun gece elbiseleri arasında olduğunun da altınız çiziyoruz.

Kısa Büyük Beden Gece Elbisesi

Kısa büyük beden gece elbisesi, daha çok siyah modellerden oluşmaktadır. Balık kesim kısa büyük beden gece elbiseleri, son dönemlerin modası diyebiliriz. Kalçada genişleyip bacaklarda darlaşan etekler, hem hoş bir görüntü meydana getiriyor hem de vücudun bazı bölgelerinin kapanmasında önemli bir rol oynuyor. Bu açıdan da bu elbise modelleri için beğendiğimizi söyleyebiliriz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.