Kadın ve Moda

Büyük Beden Bluz Modelleri

25.12.2015
Büyük Beden Bluz Modelleri

Büyük beden bluz modelleri konumuzda eminiz ki hangi modelin daha güzel olduğuna kara verirken zorlanacaksınız. Büyük beden bluzlar içerisinden biz de bir eleme yaparak, bize göre en güzelleri, içeriğimizin sonunda açıklayacağız.

Büyük beden bluz modelleri içerisinde bizlerin yaptığı elemede iki editör tarafından en güzel bulunan örnekleri, yazımızın son kısmında bulabileceksiniz. Ondan önce ise sizlere galerimizi ve içerisindeki muhteşem büyük beden bluz örnekleri yer alacak. Bizlerin yapmış olduğu elemede bir stile daha fazla ağırlık verilmeyecek. Abiye büyük beden bluz modelleri ya da günlük büyük beden bluz modelleri arasında fark olmayacak ve eşit şekilde bir analiz yapılacak. Şimdi ise başka yazılardan sizler için seçilenleri sıralamak istiyoruz. Onlara da göz atabilir ve çok daha fazla modele ulaşabilirsiniz.

Genç Büyük Beden Elbise Modelleri

Büyük Beden Tunik

Büyük Beden Elbise Modelleri

Büyük Beden Gece Elbisesi

Büyük Beden Abiye Modelleri 2016

 

Büyük Beden Bluzlar

Büyük beden bluzlar, her renk ve stilden karşınızda oldu. Aralarında abiyeler de mevcuttu, günlük bluzlar da bulunuyordu. Şimdi biz karışık bir şekilde, en güzel olanları, kendimize göre belirleyeceğiz. Altı numarada bulunan yeşil büyük beden bluz için söylenecek çok şey var ama biz kısaca çok şık bir bluz olduğunu söylemiş olalım. Bu modeli en sevilenler listemize aldık. Sırada br diğer modelimiz var. Beş numara bizim yine listemizde yer verdiğimiz ve diğerlerinden biraz daha önde olan bir bluz. On dört ve on beş numaralı modellerden hangisinin diğerinden daha güzel olduğu konusunda ise karasız kaldık ve ikisini de listemize aldık. Şimdi sizlerden, yorum bölümüne göndereceğiniz mesajlarda, en güzelleri seçmenizi istiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.