Kadın ve Moda

Bol Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

21.03.2022
Bol Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Bol pantolon üstüne ne giyilir? Bol pantolon kombinleri her türlü giysi türü ile yapılabilir. Önemli olan pantolon modeli tercihinizle, doğru üst parçasını bir araya getirebilmenizdir. Bol kesim pantolonunuzun modeli, yüksek bel ya da düşük bel, bol kesim ya da sadece İspanyol paça gibi özelliklerini dikkate alarak üst parça ile tamamlayabilirsiniz. Tişört, bluz, gömlek gibi farklı üst parçalar ile hoş bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca mat renkleri bir arada kullanabilir ve renk nüanslarının hoş geçişlerinin etkisini yansıtabilirsiniz.

2021 Bol Pantolon ile Kombin

Katılacağınız ortama göre; sokak tarzı veya ofis şıklığına yönelik kombinler yapmanızı önerebiliriz. Ofis ortamında daha şık bir kombin elde etmek adına, bol kesim pantolonunuz ile şık bir bluzu ya da gömleği kombinleyebilirsiniz. Pantolonunuz yüksek bel ise üst parçanın mutlaka kısa olmasına özen gösterin böylelikle daha hoş bir görünüm elde edersiniz.

[haber id=”46034″]

Başlıklar

Bol Pantolon Üstüne Neler Giyilebilir?

Bol pantolon üstüne her türlü üst parçayı tercih edebilirsiniz. Tercihinizi, zevkinize ve tabii ki tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Bol pantolon kombinleri, tişört ve bluz gibi farklı parçaların uyumlu bir şekilde yansıtan hoş kombinleri içerir. Dikkat etmeniz gereken, pantolonunuzun yüksek bel ya da düşük bel gibi durumlarına göre, uyumlu bir üst parçasını tercih etmektir. Ayrıca renk nüanslarına ve geçişlerine de dikkat etmeli, mat renkleri bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bol Pantolon ile Kombin 2021

Bol Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle vücut hatlarınıza uyumlu bir pantolon tercih etmekle başlayabilirsiniz. Vücudunuza uyumlu doğru pantolon modeli ile daha şık görünebilirsiniz. Aksi takdirde hoş bir görünüm yerine, olumsuz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Pantolon modeli özelliklerini, vücut ölçülerinize göre ayarladığınız takdirde, fazla kilolarınız var ise böylece geri plana da itebilirsiniz. Düşük bel, yüksek bel, İspanyol paça, boru paça gibi bol kesim pantolonların farklı özelliklere sahip tasarımları bulunur. Her birini zevkinize göre, tarzınızı yansıtacak şekilde tercih etmenizi öneririz.

2021 Bol Pantolon ile Kombin

Bol pantolon kombinleri adımında, vücut hatlarınıza uyumlu doğru parçayı tercih ettikten sonra, üst parçayı rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Günümüze baktığımızda, bol kesim pantolon modellerinin birden farklı özelliğe ve renk yelpazesine sahip olduğunu görüyoruz. Bu nedenle her zevke hitap eden bir modele ulaşmak oldukça kolay. Sadece doğru seçimleri uygun şekilde bir araya getirmenizdir. Yüksek bel pantolonlar ile kısa bluz, tişört ve de gömlekleri kombin yapabilirsiniz. Fakat pantolonunuz düşük bel ise biraz daha uzun parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca ofis ya da sokak tarzı gibi ayrıntıları da göz önüne alarak kombin detaylarını oluşturabilirsiniz.

Bol Pantolon ile Kombin 2021

Bol Pantolon Kombin Önerileri

Bol pantolon kombin önerileri konusunda, özellikle renkleri bir arada kullanmaktan çekinmemenizi tavsiye edebiliriz. Sarı pantolonları, yeşil bluzlar ve krem, beyaz gibi üst parçalar ile kombin yapabilirsiniz. Mat ve pastel renk tonlarını, renkli olsalar dahi doğru geçişler ile bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan biri de, pantolon seçimini, vücut hatlarınıza göre yapmanız ve tabii ki pantolon modelinin özelliğine uyumlu bir üst parça ile kombin yapmanızdır.

Bol Pantolon ile Kombin

Bol Pantolon Kombinleri

Bol pantolon kombinleri çok yönlü seçenekleri ile sayısız kombini bizlere sunar. Ayrıca renk yelpazesinin genişliği ile dikkat çeker. Günümüzde her renge sahip pantolon modeline ulaşabilirsiniz. Sarı, yeşil, mavi, kahverengi, mor vb. gibi her renk nüanslarını pantolon modellerinde görmek mümkündür. Yüksek bel bir pantolon ile kısa üst parçaları rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Beyaz bir gömlek ile mavi yüksek bel pantolon şık bir ofis şıklığı sunar. Aynı şekilde mat tonlarındaki yeşil pantolonunuz da sarı kısa bluzunuzla hoş bir kombin oluşturur.

Salaş Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Salaş Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Bol pantolon giyinmeyi seviyorsanız rahatınıza düşkünsünüzdür! Özellikle salaş bir tarz benimsemişseniz bol kıyafetlere alışkınsınızdır. Dolayısıyla salaş pantolonun üzerine de salaş gömlek ya da salaş bluz harika duracaktır. Yine salaş tişörtler de harika bir görselliğine ev sahibi konumunda yer alacaktır. Tam da bu kapsamda salaş pantolon üzerine kombin yapılırken yine salaş modellerin tercih edildiklerini rahatlıkla ifade edebiliriz. Burada kendi tarzınızı yansıtan bir kendi bedeninizle uyumlu olan modelleri tercih etmeniz her zaman önerilmektedir.

[haber id=”43129″]

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.