Kadın ve Moda

Bebek Örgü Hırka Modelleri

03.11.2013
Bebek Örgü Hırka Modelleri

Bebeklerini hem sıcacık hem de şık görmek isteyen anneler için bebek örgü hırka modellerinden gözümüze çarpanları paylaştık bu yazımızda.

Ne olursa olsun el örgüsünün yerini hiç bir şey tutmaz. Hazır birçok çeşit ürün de olsa el emeği bebek örgülerinin yeri daha bir başkadır. El emeği göz nuru olduğundan mıdır nedir daha bir özenli kullanırız. Yalnızca örgüler mi bebeğin birçok eşyası daha doğmadan mendiline el emeği ile yapılır bizim kültürümüzde.

İşte bunlardan bir tanesi de bebek örgü hırka modelleridir. Örerken her ilmeğine sevgi kattığımızı bildiğimizden midir nedir hazır ürünlerden daha sıcak tutacağına inanırız. Gerçek payı da yok değil hani.

Aslında minik bedenleri kendi elimizle ördüğümüz bebek örgü hırka örnekleri ile ısıtmak çok da zor değil. Paylaştığımız bebek örgü hırka modellerinin resimlerinden de göreceğiniz gibi tığ işi veya şiş ile basit örgülerle bebeğiniz için siz de harikalar yaratabilirsiniz.

Çam sakızı çoban armağanı denilen cinsinden yine küçük bütçeler ve az bir emekle bebek örgü hırka örneklerinden seçip örebilir hediye edebilirsiniz.

Tabi sevgili hanımlar buradaki bebek hırka modelleri ile yetinemezseniz ve yine farklı modeller arıyorsanız size Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2013 başlıklı yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. hazal dedi ki:

  bebek örgü hırka modellerine bayıldım ben de örgü modelleri bakarken dikkatimi çeken özellikle de bebek örgü modelleri oldu bebeğime burdan örnek alarak örmek istiyorum.

 2. özlem dedi ki:

  kırmızı renkte kurdeleli bebek örgü modeli çok şirinmiş bugün örmeye başlayacağım.

 3. yonca dedi ki:

  yaa ne kadar da güzel kırmızı örgü modelinin fiyatını öğrenmek istiyorum.

 4. kübra dedi ki:

  açık pembe bebek hırka modeline bayıldım.

 5. bağnu dedi ki:

  2013 2014 bebek örgü hırka modelleri her zaman bayanlar için vazgeçilmezdir. her zaman da böyle olacaktır. bu modellerin hepsini çok beğendim örenlerin ellerine sağlık.

Tüm Hakları Saklıdır.