Kadın ve Moda

Bebe Yaka Kolye Yapılışı

05.09.2013
Bebe Yaka Kolye Yapılışı

Bebe yaka kolye yapılışını anlatacağımız bu yazımızdan yaralanarak sizde kendi imkânlarınızla bebe yaka kolyenizi tasarlayıp yapabilirsiniz. Hem de istediğiniz modellerde bebe yaka kolye tasarımları üretebilirsiniz.

Birçok bayanın açık giysi elbiselerde tercih ettiği bebe yaka kolye modelleri günümüzde birçok marka tarafından üretilerek müşteriye sunulmaktadır. Ama çoğu zaman bu hazır bebe yaka kolye modelleri elbise modellerimize uygun olmamaktadır.

Dolayısı ile iş başa düşerek kendi bebe yaka modelimizi kendi kombinimize göre tasarlayıp hazır hale getirebiliriz. Bebe yaka modellerini kendi kendimize nasıl tasarlayıp yapabiliriz?

düğmeli bebe yaka modelleri

En basit şekliyle anlatacak olursak hoşunuza giden bir gömlek yakasını alıp bu yakaya istediğiniz tasarımı yaparak elbisenize kombinleyebilirsiniz. Değişik örnekler verecek bu seçtiğiniz gömlek yakasına değişik şekillerde inci ekleyebilirsiniz. Ya da farklı renklerde düğmelerle süsleme yapabilirsiniz. Dilerseniz metal aksesuarlarla güzel bebe yaka kolyeleri oluşturabilirsiniz.

Bebe yaka kolye yapılışı örneklerini bir önceki yazdığımız bebe yaka kolye modellerine bakarak birbirinden güzel fikirler edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.