Kadın ve Moda

Bayan Uzun Saç Modelleri 2016

19.09.2015

Bayan uzun saç modelleri 2016 senesinde de ne kadar şık olduğunu kanıtlıyor. Yeni tasarımlar ve yepyeni modellerle yazımızdaki örnekleri incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Bayan uzun saç modelleri 2016 yılı içerisinde ne şekilde karşımıza .çıkacak ya da kesim tarzında ne gibi değişiklikler olacak sorusuna cevap bulmaya çalışacağız. Resim galerimizde sezonun en şık ve gösterişli modellerini bulabileceksiniz. Bunun dışında moda olanlar ve daha az kullanılmaya başlanan uzun bayan saç modelleri hakkında da bilgiler vereceğiz. Tüm bunlardan hemen önce ise bazı linkler sunacağız. Bu sıralamış olduğumuz linkler, sizin dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz yazılarımızın linkleridir.

Bu paylaşımlardan sonra galerimize geçiyoruz. Galeri sonunda ise sizlere nelerin daha fazla kullanıldığını, nelerin ise daha az kullanılmaya başlandığını anlatacağız.

2016 Uzun Saç Modası

2016 uzun saç modası aslında küçük değişimlerle büyük bir şıklık kazanmış diyebiliriz. Kat kat uzun saç modelleri arasında kabarık modeller oldukça ilgi çekiyor. 2016 uzun saç kesim modelleri arasında bu örnekler oldukça ilgi çekiyor. Bunun dışında ise asimetrik uzun ve dalgalı saçların çok fazla tercih edilmesinin de altını çizmiş olalım. Daha az kullanılan ve nispeten daha az tercih edilen 2016 bayan uzun saç modelleri için de balyajlı örneklerden söz edilebilir. Dağınık uzun bayan saç modelleri her ne kadar fazla tercih edilse de üst bölümün daha uyumlu ve düz olduğu da 2016 senesinde daha sık görülüyor. Uzun bayan saç kesim modelleri 2016 arasında yukarıdaki örnekler bizler tarafından en şık bulunanlardır. Son karar tabi ki sizin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.