Kadın ve Moda

Bayan Örgü Bandana Modelleri

29.01.2014
Bayan Örgü Bandana Modelleri

Günlük hayatımızda hemen her mevsim bandanaları bir aksesuar olarak kullanmayı biz hanımlar çok severiz. Fakat kışın hem güzelliğimize güzellik katacak bir aksesuar hem de sıcak tutacak bir aksesuar olması yönüyle örgü bandana modelleri bir taşla iki kuş vurabilen bir tercih olacaktır.

Daha önce paylaştığımız örgü tozluk modelleri gibi bayan örgü bandana modelleri ve yapılışları da oldukça kolay. Kolay olmasının yanında oldukça şık.

Kışın şapka ya da berelerden sıkılıp farklı şekillerde soğuktan korunmak isteyen bayanlar paylaştığımız örgü bandana örneklerine göz atmalarını öneririz.

Örgü bandana modellerini nasıl yaparız diyorsanız eğer zaten örgüden çok az anlayan bayanlar paylaştığımız görsellerden anlayacaklardır. Fakat yine de anlatalım. Örgü bandana örnekleri yapılışı için öncelikle kafanızı bir mezura yardımı ile ölçün daha sonra galerimizden bir model beğenin ve aldığınız ölçüden dikiş payı bırakacak kadar örün.

Bu örgü bandana modellerini örmeniz büyük ihtimalle 1 saat kadar sürecektir en fazla. Daha sonra örgünün iki ucunu birleştirin. Örgü bandanalarınız hazır.

Kendinize en uygun örgü bandanayı bulabilmek için buyurun bayan örgü bandana modellerinin bulunduğu galerimize.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar