Kadın ve Moda

Bayan Gömlek Modelleri

28.01.2020
Bayan Gömlek Modelleri

Bayan gömlek modelleri, renk tonları ile stil bakımından farklılıklarla sizlerle buluşuyor. Sadece yeni ve farklı örnekler değil, aynı zamanda klasikler de galerimizde yer alıyor.

Bayan gömlek modelleri için bir de seçim yapacağız ve editörlerimizce en güzel beş model belirlenecek. Bu modelleri görünüşteki estetiğe göre seçeceğiz. Beyaz, sarı, siyah, kırmızı gibi renklere ağırlık vererek değil, duruş ve ton uyumu bakımından değerlendireceğiz. Buna benzer şekilde iş yeri için ayrı, abiye için ayrı veya günlük gömlek modelleri için ayrı bir seçim yapmayacağız. Şimdi bu konuların detaylarına geçmeden başka yazılarımızdan sizlere önereceklerimiz olacak ve onları linkli bir şekilde sıralayacağız.

Etek Gömlek Kombinleri

Her ne kadar tesettürlü kadınların tercihi algısı oluştursa da gömlek etek kombini, her tarzın ve yaşın vazgeçilmezidir. İş dünyasından kadın günlerine uzun soluklu bir kitleye sahiptir. Hanımefendi ya da dişi görünmek amacınız ne ise kurtarıcınız etek ve gömlek kombini olacaktır. Uzun etekler ve dar kesim gömlekler ile hanımefendi, kalem etek ve saten gömleklerle iş kadını olabileceğiniz gibi farkı kendiniz de yaratabilirsiniz.  Uzun eteklerin üstüne önden bağlamalı kısa bir gömlek ile bir hippi tarzına kavuşabilirsiniz. Kısa etekler, postallar ve oduncu gömleklerle üniversitenin cool kızı olabilirsiniz.

Etek Gömlek Kombinleri

Aynı anda bütün kadınları temsil edecek olduğunuzu düşünürsek; gömlek uzun çan bir etek, altına topuklu çizmeler, açık bir saç, gözleri ön plana çıkartan bir makyajla her yere gidebilir ve bütün kadın hallerini temsil edebilirsiniz.

[haber id=”48964″]

Siyah Gömlek Bayan Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri Bayan

Bayan Bluz Modelleri

Abiye Bluz Modelleri

Bayan gömlekler gördüğünüz gibi özel olarak seçildi ve şıklık konusunda gerçekten göz alıcı duruyorlar. Anca aralarından bazıları için çok daha hoş durduklarını söyleyebiliriz. Bu nedenle sizlere en güzle bulduklarımızı listeleyeceğiz. Bir numara ve beş numara ile başlayalım. İki model için de hem farklı hem de hoş olduklarını söylemek yanlış olmaz. On sekiz ve yirmi bir numaradaki örnekler de bizlerin çok beğendiklerinden oldu. Sonuncu olarak söyleyecek olduğumuz model ise sondan dördüncü olan spor bayan gömlek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.