Kadın ve Moda

Balo Kıyafetleri 2016

08.01.2016
Balo Kıyafetleri 2016

Balo kıyafetleri 2016 galerimizin içerisindeki her stil için özenle seçildiğini söyleyebiliriz. Buna rağmen, biz yine de en güzel bulduklarımızı yorumlayacağız. Bunu da galerinin hemen altında bulabileceksiniz.

Balo kıyafetleri 2016 modelleri arasından seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu, aşağıda bulunan resim galerimizi gördüğünüzde daha da iyi anlayacağınızı, düşünüyoruz. Bütün modeller özenli bir biçimde seçilip, galeriye eklenmiş olsa da, bazıları diğerlerinden daha da güzel. Bunların hangileri olduğunu, galeri altında analiz etmeye çalışacağız. Editörlerimizin yapacak olduğu oylama ile seçilen bu elbiseler, umarız sizler tarafından da beğenilir. Modeller oldukça çeşitli olsun diye kısa balo kıyafetleri, uzun balo kıyafetleri, askılı modeller, straplez örnekler bir arada sunuluyor. Renk hakkında ise olabildiğince farklı tonlardan örnekler sunmaya çabaladık. Siyah, kırmızı ya da beyaz ile beraber farklı tonlar da galeride yerini aldı. Balo elbise modelleri 2016 galerimize geçmeden, sizlere diğer başlıklarımızı da sunmak istedik. Tıklayarak konuya gidebilirsiniz.

Abiye Elbise İçin Saç Modelleri

Mezuniyet Kıyafet Modelleri ve Fiyatları

Mezuniyet Gecesi Giyim ve Kombin Önerileri

2016 balo elbiseleri tarz ve renk olarak ne durumda, yukarıdaki örneklerden anlaşılıyor, diye düşünüyoruz. Bizlerin seçmiş olduğu ve diğerlerinden daha güzel olduğunu düşündüğümüz modelleri ise şimdi açıklıyoruz. Ancak unutulmaması gereken konu, elbiseleri hiç bir şekilde uzun ya da kısa veya herhangi bir stile ağırlık vererek seçmeyeceğimizdir. Üçüncü sıradaki beyaz ve uzun balo kıyafeti için söylenecek tek kelime süper olduğu, olabilir. Bu model her açıdan oldukça etkileyici bir stilde. Dökümü, duruşu, farklılığı oldukça şık göstermiş modeli. Altı numarada kısa bir model var ve bu modeli de çok beğendik, diyebiliriz. Renk bakımından da göze oldukça hoş geliyor. Sondan ikinci olan balo elbisesi de bizim sevdiklerimizden birisi oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.