Kadın ve Moda

Babet Modelleri

08.09.2015

Babet modelleri ürün çeşitliliği açısından kısıtlı gibi görünse de sizlere hem moda hem de en güzel babet örneklerini sunacağız. Son dönemlerde nelerin öne çıktığı ve sık tercih edilen babetlerin neler olduğu konumuzda yer almaktadır.

Babet modelleri için söylediğimiz gibi seçim biraz daha zordur. Bunun sebebi ise fazla çeşitliliğin olmamasıdır. Son senelerde bu durum değişim gösterse de bir stiletto ayakkabı kadar geniş kataloglara sahip değildir. Buna rağmen biz en şık ve moda olan babetleri sizler için seçerek, aşağıdaki resim galerimizde sergiledik.

Başlıklar

Moda Babet Modelleri

Moda babet modelleri için söylenebilecek en önemli özellik, çok daha renkli olduğu diyebiliriz. Bununla beraber bağcıklı modellerin her sene daha da arttığı bir gerçek. Moda babetlerden yapmış olduğumuz seçkilere aşağıda ulaşabileceksiniz. Bir başka konuya değinmek gerekirse, desen için çeşitli çizgilerin kullanıldığını görüyoruz. Bu desenlerin şık olduğunu ve genelikle yatay olduğunu da ifade etmiş olalım.

Babet Modelleri ve Fiyatları

Babet modelleri ve fiyatları hakkında çok fazla değişken olsa da (marka, model vs.) genel bir değerlendirme yapmak mümkün. Son bir kaç senede fiyat artışının çok da fazla olmadığının da altınız çizebiliriz. Bununla ilgili olarak sizlere bir konu linki sunmak istiyoruz.

Yeni Sezon Babet Modelleri ve Fiyatları

Bu konu başlığında hem fiyatlarla ilgili bilgiler hem de çeşitli modeller bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer konumuzun da linkini paylaşmış olalım.

Bambi Babet Modelleri

Konumuzun ve resimlerin sonunda yer almakta olan yorum bölümlerinden düşüncelerinizi aktarabilir ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar